Мъж, жена му и техен приятел отиват на ресторант. Изведнъж на врата на мъжа се хвърля засукана 19-годишна.
Жената вика:
-Коя е тая? !
-Ами, любовницата - и отговорил мъжа
- Каквооо, още утре подавам молба за развод!
- Ще подадеш, ама тука не е Америка - ще те оставя без издръжка и взема децата!
В това време на врата на другия мъж се хвърля една.
Жената:
-Тая пък коя е!
- Еми, неговата любовница.
- Ааа, ама нашта по-хубава!
Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас:
— Здрасти!
— Здрасти! – отговорил неуверено.
— Как си?
— Добре съм… — Какво правиш?!?
— Ами… опитвам се да се изсера… – отговорил малко смутено
— Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна.