Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Осемдесет и пет годишен затворник разказва на съкилийниците си: - Вече втора година съм в затвора. За изнасилване на непълнолетна. - Ти? На твоята възраст? - Какво да ви кажа, обвинението така ме поласка, че сам се признах за виновен.
Разни 1,346 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка среща приятелка. - Ух, муцка, ходих на зъболекар. Извадиха ми зъб. - Леле, душко, а сега боли ли те? - Ми не знам, той остана при зъболекаря... Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият: - Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка... Вторият: - Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи и на вратата се звъни. Отварям - Памела Андерсън. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и таман да я хвърля в леглото, отново се звъни. Отварям - Анджелина Джоли. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа... - Ииииии, що не ме извика, бе? - Ами виках те... Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква скапана вагонетка пред блока! ! ! Един отива при психиатър. - Докторе, жена ми има някаква мания ли е, фобия ли е.. - За какво става въпрос? - Ами непрестанно мисли, че някой иска да й открадне дрехите.. - Как го разбрахте? - Ами вчера намерих един в гардероба и тя ми каза, че го наела да й пази дрехите.. В съда. Съдията: — Осъждам ви на 5 години… — А телевизор ще има ли? — Гледането на националната телевизия е част от наказанието. Мюсюлманите са обидени на европейците за карикатурите... И даже решили да отмъстят - публикуват карикатури на ...евреи! Е, кой казва, че мюсюлманите нямат чувство за хумор?!