Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда.
— Ама… Защо!?
— Сърбаш!
Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар.
— Какво сега!?
— СЪРБАААШ!
Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка – пак зверска плесница… — Ее, ама сега не съм направила нищо!
— Само като се сетя как сърбашеееее…
Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва:
— Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето!
След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето.
Майката го пита:
— Как спа завчера, когато раждах през нощта?
— Уфф, още ме боли главата, въобще не спах!
— Що, да не те болеше нещо?
— Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ…
- И заради какво се влюби в мен?
— Заради очите!
— Толкова ти харесаха моите очи?
— Не, просто зрението ми е кофти.
Съдят Александър Томов:
— Подсъдими, признавате ли своята вина, че сте измамили и сте присвоили един милион лева?
— Признавам, но искам да се вземе под внимание за смечкачващи вината обстоятелство.
— И какво е това обстоятелство?
— Беше първи април.
Забележка в бележника на Иванчо: „Пее в час по музика“.
Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите:
— Колега, ти как си решил въпроса с циганите?
— Много просто: в племето няма цигани – няма и въпрос с циганите! А ти?
— При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно… не искат да ги ядат…
Син казва на майка си:
— Повече няма да стъпя в училище!!!
— Защо пък?
— Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите… Не, няма повече!!!
— Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището.
Двама доктори лежът след като са правили секс. Мъжът казва на жената:
— Ти трябва да си гинеколог, наистина знаеш какво да правиш.
Жената отговорила:
— А ти сигурно си анестезиолог, защото нищо не усетих…
- Той няма приятели.
— Защо?
— Защото той не пие…
- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен.
— А с мама разговаря ли?
— Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.
- Бленд-а-мед – за здрави, бели и чисти зъби!
— А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни?
Студент се явява на изпит. Нищо не знае и решава да подкупи професора. Предава си работата, и в студентската книжка загръща 6 банкноти с бележка ”по една за всяка единица”.
След изпита си получава книжката, а в нея – четири банкноти и бележка ”ресто”.
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата.
— Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка… — За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха…
Девойка влиза във фотографско ателие:
— Добър ден ! Искам да ми направите снимка.
— Добре ! Няма проблем ! Събличайте се!
— ???
— Ами аз съм еротичен фотограф.
— Но аз искам снимка за паспорт.
— Не се притеснявайте! След това с Photoshop-а ще ви добавя дрехите.
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал:
— Защо си толко бледа?
— Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката.
— Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа.
— Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката.
След няколко часа блондинката казала:
— Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!
Мъж към съпругата си:
— Скъпа, за теб бих отишъл на края на света!
— Кога тръгваш?
Как се избира сладолед:
1. Мъжа:
— Имате ли сладолед?
— Има.
— Дайте един.
2. Жена:
— Имате ли ванилов сладолед на клечка, с шоколадова глазува, посипана с ядки?
— Не.
— Ще потърся другаде.
3. Дете:
— Имате ли сладолед за 50 стотинки?
На урок в началното училище на чина с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира и се навежда да го вземе. В същото време пита:
— И така, деца, какво имаме тук?
Иванчо вдига ръка и отговаря:
— Страхотен задник!
— Марш навън! Двойка! – изкрещяла учителката.
А Иванчо преди да излезе се обърнал към инспектора и му казал:
— А ти като не знаеш, недей да подсказваш!
Пациент на операционна маса:
— Докторе, махнете тази идиотска маска, така или иначе Ви познах!
Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор:
— Хубаво време, а?
Никой не отговаря.
— Май пролетта е дошла… Никой не отговаря.
— А слънцето как грее… Пак никой не отговаря.
— Е, като няма никой, ще се изпикая…