Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти: „Повече никога няма да говоря на „ти“ с учителя си!“ На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти: — Казах ти 100?! Защо си го написал 200 пъти? А Иванчо: — За да ти е по-приятно!
Ученически 3,391 прегледа
Следващ →

Още вицове