Заекът и вълкът пили водка . Пили, пили и останала една бутилка . Решили да си избиват зъбите . Който избие повече зъби на другия, той ще изпие бутилката .
Засилва се заекът . Бууум! Вълкът пада по гръб.
— Колко?
— Сссееест съба … Засилва се вълкът . Буууум! Заекът пада по гръб, претъркулва се няколко пъти и се фраска в едно дърво.
— Колко!
— Цетири..
— Що толкова малко!
— Стото няма повесе …
Следовател:
— Този нож познат ли ви е?
— Разбира се!
— Значи признавате?!
— Как да не го знам, вече трета седмица ми го показвате всеки ден!
Две мишки ядат лентата от филма “Отнесени от вихъра” в мазето на едно кино в София. Едната мишка пита:
— Как ти се струва?
— Ами, да ти кажа честно, книгата ми хареса повече…
Две кучета се разхождат:
— Я! Нова ограда!
— Ооо, това трябва да се полее…
- Разкажете на съда, защо сте убили с брадва кучето на съседа си ?
— Когато кучето ме ухапа, аз нямах нищо друго подръка освен брадвата, иии … — Но защо беше нужно да го убивате – защо не го ударихте с обратната страна на брадвата ?
— Да, но тази проклета твар не ме ухапа по задника.
Спортен автомобил спира пред бензиностанция. По каросерията са изрисувани безброй цветя. Момчето от бензиностанцията се приближава и пита:
— Какво ще обичате, бензин или вода за цветята?
Мъж се връща вкъщи и гледа жена си с любовник. Баммм! – през прозореца без да се замисли.
На следващия ден пак заварва жената със същия любовник – целият в бинтове и превръзки. Бамммм! – пак през прозореца.
На третия ден се връща и гледа жената пак със същия. Този път се разгневил страховито и разярено тръгнал към мъжа. Любовникът казал:
— Спри! Кажи какво искаш от мене!
— Как какво бе, да не спиш с жена ми.
— Така кажи, бе, човек! А ти само намеци, намеци…
Недоволна пациентка пита доктора:
— Какво е това лечение, докторе!
— Какво му има, топла вана и аспирин… .
— Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!
Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва:
— Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки?
Чува го жената седяща до него и казва:
— Пич, преди да кажеш вица трябва да ти кажа пет неща. Барманката е блондинка, сервитьорката също е блондинка, момичето, което седи отляво е 1.90, руса и има черен колан по карате, момичето, което седи от дясната ти страна е блондинка и вчера беше освободена от затвора за убийство… и аз съм блондинка… Е, и така искаш ли да кажеш още вица?
Слепият отговорил:
— Оооооооо не!!! Ако трябва и да ви го обяснявам по пет пъти…
Майка и дете в зоопарка:
— Мило, не доближавай клетката на тигъра!
— Спокойно, мамо, нищо няма да му направя!
Чапаев се явява на изпит в академията. Навън го чака Петка.
— Какво стана, Чапаев, взе ли изпита?
— А бе, остави. Питаха ме колко прави 0,5 + 0,5. С цялата си душа чувствам, че е равно на литър, но не знам как да го изразя математически.
Напет младеж се приближава до атрактивна девойка на бара и смело я пита:
— Какво ще пиеш?
Девойката бавно оглежда младежа от глава до пети, усмихва се доволно и му прошепва нежно на ухо:
— Противозачатъчни…
Едно теле вдига глава и казва:
— Мамо! Мамо! Виж, едно куче лети!
Мaйкaтa продължaвa дa cи пace и бeз дa поглeждa:
— Яж, cинe, яж, трeвaтa e направо трeпaч!
На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара:
— Ела, кажи „добър ден“, простак такъв!
Детето се приближава към свещеника и казва:
— Добър ден, простак такъв!
Съвет по събиране на гъби във финландски вестник (абсолютно сериозно):
„Вземете с вас своя ноутбук и, когато намерите гъба, сравнете със снимката от следния сайт… “
Пияница се хвали пред приятел:
— Мога да изпия половин кило. И повече мога. Даже литър мога!!!
— А по-малко от 100 грама?
Мъж вдигнал телефона.
— Да, майко – въздъхнал той. – Имах тежък ден. Милдред е в лошо настроение… Знам, че трябва да съм по-твърд с нея, но не е лесно. Знаеш я… Да, помня, че ти ме предупреждаваше… Да, помня, че я описваше като зло същество, което ще ми стъжни живота… Да, помня, че ме умоляваше да не се женя за нея. Ти беше права… Искаш да разговаряш с нея ли? Добре. – Той оставил слушалката и извикал на жена си в съседната стая: – Милдред, майка ти иска да приказва с теб!
Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си.
— Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. – казал вожда
След известно време Иван идва с десет банана.
— Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук.
— 1, 2, 3, 4, 5… , 6… … , 7… … … Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив.
Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача.
-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… . хахаха. – засмял се Георги след което бил изгорен жив.
В отвъдното Иван и Георги си говорят:
— Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван.
— Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! – разсмял се Георги
Седят си двама руснаци на студа. По едно време идва някакво куче с водка в устата. Единият се обадил:
— Я, виж, най-добрият приятел на човека.
— Води и куче! – казал другият.
Преди Нова година. Оптимиста:
— Новата година ще е по-добра от старата!
Песимиста:
— Новата година ще бъде по-лоша от старата!
Реалиста:
— Пак ще се напия!