Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дете: — Мамо, в училище ме наричат педал. — Защо не ги набиеш? — Ами… . такива сладури са… .
Ученически 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

Винт, забит с чук, заменя надписа "Произведено в България"... Ходят си чукча и геолог. Изведнъж срещу тях бяла мечка. Чукчата бързо, бързо сложил ските. Геологът: - Безпредметно! И без това не можеш да бягаш по-бързо от нея! А чукчата: - Важното е да съм по-бърз от теб! В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: - Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: - Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: - Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: - Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: - На черни не продаваме. На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! " Иванчо и Марийка семейство - отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата - вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо: - Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса! - Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави!