Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Застрахователните дружества в Америка отказват да правят застраховки Живот и Злополука на хората от квартала на Чък Норис.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Дете: — Мамо, в училище ме наричат педал. — Защо не ги набиеш? — Ами… . такива сладури са… .
Ученически
03.10.2017
3,378 прегледа
Следващ →
Още вицове
Винт, забит с чук, заменя надписа "Произведено в България"...
Ходят си чукча и геолог. Изведнъж срещу тях бяла мечка. Чукчата бързо, бързо сложил ските. Геологът: - Безпредметно! И без това не можеш да бягаш по-бързо от нея! А чукчата: - Важното е да съм по-бърз от теб!
В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: - Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: - Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: - Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: - Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: - На черни не продаваме.
На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! "
Иванчо и Марийка семейство - отишли да видят новата зоологическа градина в София. Не били ходили от времето на старата, когато беше в центъра на града. Спряли пред клетката на горилата - вътре един едър мъжкар, като видял Марийка му текнали лигите. За лош късмет, гледачът бил забравил вратата отворена, горилата изскочила, грабнала Марийка, вкарала я в клетката и настанал див секс. Марийка вика на Иванчо: - Направи нещо, извикай хора, спаси ме - този рошавият ще ме скъса! - Нека, нека, мама ти стара - защо не му кажеш, че нямаш днес настроение, че те боли глава, че си разстроена от пълнолунието! Може да ти влезе в положение и да те остави!