Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира шофьор и му казва: - Превишихте скоростта - напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: - Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: - А-а-а, вече си го научил наполовина японския.
Полицаи 4,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

Точно след сватбата младоженецът споделя с приятели: -Как ми върви само! Вчера любимата ми направи най-добрата свирка в целия ми живот! В другия край на ресторанта младоженката сияе и си бъбри с приятелки: -Момичета, направо съм щастлива! Вчера направих последната свирка в живота си... В „Стани богат“. Генко след първия въпрос избира „помощ от приятел“ и се обажда: — Любо, как мислиш, какво е най-добре да избера – помощ от публиката или 50/50? Събрали се трима приятели и започнали да обсъждат кои са им най - ранните спомени първият казал : - аз си спомням своето раждане, виковете лекарите и вълнението на родителите ми. Вторият казал : - е това нищо не е, моите най-ранни спомени са когато бях в утробата на мама, спомянм си топлина и как тя ми говореше , за да опозная гласа й . - а аз си спомням как отидох на дискотека с татко, а се прибрах с мама - казал третият. Една страхотна мадама кара колело и спира пред един летен бар. На тротоара, пред бара, непосредствено до входа му, стоят и си говорят двама красавци - симпатични мъже. Дамата си подпира колелото на стойката и когато точно минава покрай младежите, колелото й ненадейно пада. Двамата приятели започнали лудо да се смеят на гаджето,а тя се обърнала и им казала: - Какво се смеете бе, и вие да бяхте стояли два часа между краката ми и вие така щяхте да паднете! - Защо на сватбата жената се облича в бяло, а мъжа в черно ? - Защото на жената това е последния бял ден, а на мъжа - първия черен.