Адвокат разговаря с клиент, който току-що е осъден за убийство.
- Имам една добра и една лоша новина - казва адвокатът. - Лошата е, че те пращат на електрическия стол. Добрата е, че уредих да намалят волтажа.
В кръчмата дебел човек пие бира след бира. Друг клиент дълго го наблюдава и му казва възхитен:
— Ама вие пиете бирата съвсем като вода!
— Глупости говорите – отговаря пиещият. – Нима човек може да изпие толкова много вода?