Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някои хора казват, че Чък Норис е мит, тези "някои хора" са вече мъртви.
Любими Герои 3,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хирург започва тост на някакъв банкет: - Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: - А на онзи свят още повече! - Е, и как е животът след сватбата? – пита една приятелка друга. - Проблеми със секса имам... - Какво е станало? - Само да почнем и мъжът ми се появява на вратата. През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!?? Малката Марийка се прибира в къщи и се хвали на мама: -Мамо, аз пък намерих в градинката зад блока 10 лева! -Браво, моето момиче, като идеш да играеш, пак потърси, може да намериш пак! -Пак да намеря? Да, ама много ме боли путето след това! Ако чиновнците след всеки рушвет засаждаха по едно дърво, горите в България никога няма да свършат!