Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Обвиняеми, защо сте влезли три пъти чрез взлом в един магазин? - Първия път откраднах за жена ми една рокля. Вторият и третият път ходих да я сменявам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Някои хора казват, че Чък Норис е мит, тези "някои хора" са вече мъртви.
Любими Герои
03.10.2017
3,196 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хирург започва тост на някакъв банкет: - Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят… Някой се обажда: - А на онзи свят още повече!
- Е, и как е животът след сватбата? – пита една приятелка друга. - Проблеми със секса имам... - Какво е станало? - Само да почнем и мъжът ми се появява на вратата.
През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!??
Малката Марийка се прибира в къщи и се хвали на мама: -Мамо, аз пък намерих в градинката зад блока 10 лева! -Браво, моето момиче, като идеш да играеш, пак потърси, може да намериш пак! -Пак да намеря? Да, ама много ме боли путето след това!
Ако чиновнците след всеки рушвет засаждаха по едно дърво, горите в България никога няма да свършат!