Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат един зет на погребението на тъщата му: - Как почина старата бе? - От секс. - Е как така... не беше ли вече стара за тия работи? - Не бе... прееба се по стълбите...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Червената шапчица пита баба си: — Бабо, защо са ти толкова големи очите? — Не ме ли виждаш, че акам!
Разни
03.10.2017
2,316 прегледа
Следващ →
Още вицове
Все по-трудно е да срещнеш вежлив човек, който да не се опитва да ти продаде нещо.
- Абе, жена ти ходила ли е във Франция? - Не, предишният й приятел я научил, мръсникът!
Принципите на тестера: Тестерите не ходят на работа, за да завързват приятелства. Вярваме в Бог, всичко останало го тестваме. Тестерите не чупят софтуера - той вече е счупен, когато пристига при тях. Тестерите винаги отиват в рая - те вече са получили своята част от ада тук. Ние не създаваме проблеми, просто откриваме вашите. Това са бъговете - ако тези не ти харесват имам и други. Ако не е счупено, значи не си опитвал упорито. Добрият тестер има сърце на програмист… в буркан на бюрото си. Тестерите не обичат да чупят нещата, те харесват разрушаването на илюзията, че тези неща работят. Винаги има още един бъг. Наша работа е да ви кажем, че отрочето ви е грозно. “Да тестваш или не - туй не е въпрос!”
Вчера брат ми се върна от университета позеленяло лице. Внимателно го попитах: - Какво се случи? - Стиснах ръката на декана. - Какво лошо има в това! - Отивам в тоалетната, отварям вратата на една от кабинките (резето явно беше развалено), а там - деканът в поза "орел". Той протегна ръка да затвори вратата, а аз се обърках и я стиснах, след това внимателно затворих вратата...
Банана южно е растение, бозката наше спасение!