Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кажи, сине, пушиш ли трева? - Тате... аз съм дъщеря ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Говорят си съпрузи: - Скъпи, ти си много ревнив и мнителен! - Ами да, като те знам каква си... - О, не трябва във всеки мъж, седяш в гардероба, да виждаш мой любовник...
Семейни
03.10.2017
2,826 прегледа
Следващ →
Още вицове
Парите не миришат! Миришат само големите пари. Невероятен аромат!
- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош...
Две блондинки чакат на автобусната спирка. Едната пита другата: - Ти за кой рейс си? - За 7-цата, а ти? - Чакам 8-цата. Идва 78 и те в един глас: - Късмет! Ще се возим заедно!
Една жена пратила мъжа си да купува риба. Оня отишъл и купил два паламуда. Обаче навръщане се отбил в една кръчма и се напил като казак! Тръгнал да се прибира,но по пътя му се допикало. Ама бил толкоз пиян, че не можел да си бръкне в гащите, и изкарал единия паламуд. Хванал го в едната си ръка и като го загледал, казал: "Че си мой-мой си!! Че си мек-мек си!! Че миришеш-миришеш!! Ама защо е тоя тъжен поглед не мога да разбера???!!"
При гинеколога е млада жена: - Докторе, нямам деца. - А мъж имате ли? - Да, Иван Петров. - Странно, много странно, нека да дойде утре при мен. На другия ден идва Петров. - Абе, Петров, не те ли е срам? Вече три години жени от пети микрорайон правят аборти от теб. А в семейството ти какво става? Защо не можеш едно дете да направиш? - Аз в неволя не се размножавам.