Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Добре, че Албания няма ток...иначе и те щяха да са ни изпреварили икономичски.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот! — Докторе, но аз съм мъж… — Е, и? Какво им пука на глистите…
Разни
03.10.2017
1,907 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако работата почне да ви носи удоволствие - значи е време да се разведете.
Събрали се заекът, вълкът и хамстерът. Трябвало да подготвят пиеса. Вълкът предложил да си измислят артистични имена. Предложил заекът да се казвая Зуйо, той да се казвав Вуйо и тогава хамстерът го прекъсва: - А-а-а! Аз не участвам!!!
Шеф се сърди на секретарката си: - Край! Уволнена си! Тя слага ръка на рамото му и казва: - Добре, но да знаеш - кракът ми повече няма да стъпи тука!
Веднъж Господ извикал Бай Ганьо, Турчина и Американеца!Влизат те един по един при него и пръв е Турчина! Минава малко време, той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия поробвания и убийства, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Втори влиза Американеца! Минава малко времв и той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия лъжи и престъпления, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Последен влиза Бай Ганьо! Минава малко време, той излиза и хем реве, хем се хили! Хората го гледат учудено: - Що ревеш бе? - Щото Господ каза че ако не спрем с тия кражби, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! - Добре, а що се хилиш бе? - Щот му свих копчето!
Баба и дядо празнуват 80 годишнината на дядото. Бабата казва: - Сега ще ти изпълня едно желание, което ти е липсвало през времето от което сме заедно. - Направи ми една свирка - отговаря дядото, и продължава - А сега и аз ще ти изпълня едно желание, което ти е липсвало през времето от което сме заедно, след като ти изпълни моето. А бабата отговаря: - Целуни ме!!!