Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Фил Невил посетил местната църква и попитал пастора: - Отче, кажи ми, грях ли е да играя футбол в неделя? - Синко, като те гледах по време на мача, мисля, че за теб е грях да играеш в който и да е ден.
Спортни 3,739 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва: - Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето! След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето. Майката го пита: - Как спа завчера, когато раждах през нощта? - Уфф, още ме боли главата, въобще не спах! - Що, да не те болеше нещо? - Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ... Кой е измислил бирата? Този който е измислил ракията, но на другата сутрин! Вълкът щеше да остане жив, ако не беше заприказвал в тъмната гора непознато момиченце с червена шапка... Филчев псува каруцарски журналисти по телефона линк - news.bg ---- "Повече не ми звъни, щото ще ти е_а п_ _ _ _ _а майчина." ---- "Г-н Президент, Вие ли избрахте този човек да представя България в чужбина..." --- Вече не търсят Никола Филчев, бил обещал, че ще си пие хапчетата... --- Новини: "А сега ще пуснем интервю с Никола Филчев, моля, децата да да си запушат ушите... --- Точно да стигне призовката за Филчев в Казахстан и той се върна... --- Положението става сероизно, за халоперидол... Бай Ганьо отишъл в Америка. Гледал, разхождал се, хапнал туй-онуй и не щеш ли - доходило му се по голяма нужда. Тича той в тоалета и за негово голямо нещастие - всичко заето! Чудил се какво да прави, събул си чорапа и там си свършил работата. Е да, ама къде сега да го дене? Гледа той-прозореца отворен. Развъртял го той над главата си и - фърррр - го метнал. Е да, ама той бил скъсан и оплескал навсякъде. Повикал той чистачката и й казал: - Ще ти дам 5 долара ако почистиш! А тя се поогледала и му отвърнала: - А аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си си въртял задника...