Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Странно, но факт - преди избори винаги има амнистия...
Политически 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лекция. Преподавателя: - Вие защо спите по време на лекцията? - Не спя, бавно мигам. Една жена отишла на гинекологичен преглед. Докторът я разкрачил на магарето и тъкмо бръкнал с два пръстта да я прегледа, когато жена му звъннала по телефона. - Ама как не може да го намериш, мила - поядосал се гинекологът и се опитал да жестикулира, макар ръцете му да били заети. - Казах ти, веднага щом влезеш в безистена свиваш в ляво, минаваш три магазина, в дясно, пак дясно и на ляво нагоре по стълбите. Затворил телефона си, а пациентката с учестено дишане простенала: - Докторе, може ли още веднъж адреса! ... Възрастен човечец влиза в министерството на отбраната и изявява желание да постъпи във флота. — На колко години сте? – пита го младичък капитан. — На петдесет и пет. — Много сте стар за нас, господине. — Дявол да го вземе, нима нямате нужда от някой и друг адмирал? Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца... Продавачка в магазина: - Момченце, и ти си сигурен, че майка ти те е пратила за пет килограма бонбони и четвърт килограм картофи?