Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала:
- Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече.
А, другата изведнъж започнала да си подхвърля часовника.
- Какво правиш, бе, мила - попитала първата.
- Ами, искам да видя как точно лети времето.
Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва:
— Това е, прецахак се… Катаджията:
— Да се обзаложим на пет стотака, че не си?!