Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва: — Това е, прецахак се… Катаджията: — Да се обзаложим на пет стотака, че не си?!
Професионални 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче. - Ехх, - казва втората - моят е епископ и всички го наричат Ваше светейшество. - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство - хвали се третата. След дълго мълчание четвъртата споделя: - Моят син е стриптизьор. Когато се съблече, всички викат: "Ооо, Боже!" В университета на изпит по физика. Влиза първия студент, тегли си въпросите, разработва ги идеално и сяда пред професора: - Колега, много добре сте се справили, но имам един допълнителен въпрос. Ако се возите във влак и ви стане горещо, какво ще направите? - пита професорът. - Ами, ще отворя прозореца. - Правилно! И какво ще стане със скороста на влака? - Ами, ще се намали - отговаря студентът. - Грешка! Пиша ви двойка! Следващия! Сяда следващият студент и при него нещата се развиват по същия начин. Накрая на въпроса за влака, той отговаря, че скороста му ще се увеличи и него също го късат. Идва ред на третият: - Колега, много добре сте се справили, но имам един допълнителен въпрос. Ако се возите във влак и ви стане горещо, какво ще направите? - пита професорът. - Ами, ще си съблека сакото - отговаря студентът. - Продължава да ви е горешо! - Ще си съблека ризата. - Ама много ви е горещо - изнервя се вече професорът. - Абе, аз на стафида да стана, няма да го отворя този прозорец! Сутрешна подготовка за детската градина. Боби крещи от стаята си: - Мамооо, в панталона ми има дупки! - Чудесно, сега си пъхни краката в тях! Габровец сваля много красиво момиче. За да я спечели я кани на ресорант. Тя се съгласява и му казва, че знае наблизо много приятен ресорант. Габровецът веднага заподозира, че цените са високи. Когато влизат неговите опасения се оправдават напълно. Отгоре на всичко момичето започва да поръчва ядене след ядне, но габровецът решава да понесе всичко стоически, утешавайки се с предстоящата нощ, изпълнена с любовни удоволствия. След известно време той я пита: - Всеки ден ли имата такъв апетит? - Не, само когато ми е дошло. Пиян се прибира посред нощ удома. Влиза в двора, а от кучешката колибка изскача кучето и започва да го лае. - Млък, глупчо! - смъмрил го пияният. Като се събуди жена ми, ти къде ще спиш?