Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе?
Разни 1,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

Взех някакви таблетки срещу главоболие, от скука чета инструкцията, странични ефекти - главоболие... Веднъж Румен Петков отишъл на коктейл в БАН . Всички там си говорели много приповдигнато и като се обръщали един към друг изреждали всичките си титли : " Господин професор доктор на науките еди-кой си , академик еди-кой си ......". На Румен Петков в един момент му писнало и им рекъл : - Приятели , тъй като аз съм само един обикновен педагог , наричайте ме просто "Учителю" . Гошо има хубава съседка. "Как да я впечатля, че да я сваля". Мисли... мисли и го озарява страхотна идея: - Ще взема да си боядисам коня зелен, а тя като ме срещне ще ми каже: - Какъв хубав зелен кон имаш Гошо. Пък аз ще и кажа: Ти остави зеления кон ами аз съм ти много навит дай да се н.....м. "Взема Гошо зелена боя, грабва баданарката и коня е вече зелен. Изкарва го на улицата, напред, назад съседката я няма. Прибира го и се отправя към кръчмата да удари една-две. И не щеш ли насреща му съседката: - Хайде комшу у дома, че моят е с комбайните за две седмици. Както съм ти навита... Гошо развълнуван и отговаря: - Ти остави тая работа ами ела да видиш какъв зелен кон имам. Един мъж сяда на бара и вика на бармана - Дай едно докато не се е почнало! Бармана му налива. - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана пак му налива! - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана: - А кой ще плаща? - Айдеее, почна се... Ако на дърветата има мъх от всички страни - ти си на Северния полюс. А ако съвсем няма мъх - ти си на Антарктида!