Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две птички си летели, и се карали коя да е посредата.
Животни 2,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един пич му порастнали ръчички на члена и тъкмо да го вкара и те се запънат на входа. Отишъл на доктор. - Ами, ще направим операцийка и всичко ще е ОК След един месец пак отива на доктор. - Докторе, пак израстаха тези ръце.... - Спокойно, нали знаеш - операцийка и ОК Минала половин година и доктора среща пациента. - Как е? Всичко наред ли е? - Ами неее.. Пак порастнаха, ама аз им намерих цаката - преди да го вкарам, му удрям един чимбер и ръчичките се хващат за главата с олелееееее, а аз заедно с тях го мушкам. Жена казва на мъжа си, че се е повредило кранчето в банята, а той троснато отвърнал: - Аз да не съм водопроводчик!?! След няколко дена тя отново се оплакала, но този път от повреда в елинсталацията. - Скъпа, не съм електротехник! Прибира се една вечер мъжът и намира всичко оправено в къщи и пита кой го е оправил: - Комшията от втория етаж. - И какво поиска в замяна? - Да му направя една торта или да ми обърне хастара. - И ти коя торта му направи? - Ха! Аз да не съм сладкарка! - Понякога нещата се получават по-добре отколкото си мечтаеш - казал един, като замерил котката с пантоф, пък улучил жена си. Какво е това: Щрак - така ли е? Щрак - така ли е? Щрак - така ли е? Слепец, който реди кубчето на Рубик. Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: — Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: — Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? — Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час – беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете… — А мислиш ли, че шарана помни?