Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Задават въпрос на третокласник,вундеркинг - Какъв искаш да станеш, като пораснеш? - Пожарникар или бодигард! - Защо? - По-лесно се става кмет !
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена се оглежда в огледалото и пита мъжа си: — Скъпи, каквто ти харесва най-много в мен – моето красиво лице или сладко тяло? Мъжа: — Чувството ти за хумор.
Семейни
03.10.2017
2,921 прегледа
Следващ →
Още вицове
Задвратник - традиционен начин за предаване на информация от поколение на поколение.
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
Феминизъм-това е фашизъм..без ташак.
Много пиян мъж се прибира по светло след тежка нощ. Жена му го среща на вратата и започва да вика: - Как не те е срам, цяла нощ те няма! Къде си ходил пак? - Не викай бе, жена, ходих да играя шах. - Какъв шах бе, от сто метра миришеш на ракия! - А ти какво искаш ма, на шах ли да мириша!
Значи, оженил се младеж за девoйка..хубаво, ама не ще да я @бе.. Оплакала се тя на майка си. Тъщата намусена: - Кажи мили зетко, защо ти не @беш моята щерка ? - Ами мила мамо, срам ме е , не знам как стават тез работи.. ако ти ми покажеш - друго е. Както е, показала му тя, всичко било наред. - Ами че всичко е наред, даже си много добър - казала тъщата.. - Ами честно казано, бях се хванал на бас с приятели, че първо ще оправя тъщата..