Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В банята на депутата Х има два шампоана против пърхут, три "за" и един "въздържал се."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва: — Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата?
Професионални
03.10.2017
3,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
В аптеката: - Дайте ми хапчета срещу алчност. Само, че много, страшно много! И да са евтини!
Трудна работа е да си сам човек - ерген... Домашна работа колкото искаш - чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах... И тъкмо оправиш всичко - след няколко месеца хайде пак отначало.
Иванчо звъни на Марийка. Тя се показва на прозореца, а Иванчо я пита: - Марийке ще слезнеш ли долу? - Ама ти ще искаш да правим секс. - Не, обещавам ти, само ще си играем. - Ами тогава няма защо да слизам!
Пилот задрямва зад шурвала...излита в стратосферата. Поглежда приборите и страшно се изплашил. - Господи! - казва. Глас от радиостанцията: - Какво има, сине мой?
Иванчо: - Тате днес имам двойка? - Защо така бе? Какво не си научил този път? - Напротив всичко си казах! Учителката попита, какво са Слънчев бряг и Плиска и аз веднага отговорих „коняци“... - Е, добре де, а не се ли сети, че са градове?!? - Абе и на мен ми се стори странно в час по география да говорим за алкохол, ама на!