Мъж след работа си отива у дома и още с влизането си жена му започва:
-мъжо телевизорът се развали.Оправи го !
-А , да бее аз да не съм телевизионен техник.-казва мъжът
Жената отново започва:
-хладилника се развали,фурната се развали
Мъжът разбира се отново отгожаря:
-да бе,даа аз да не съм хладилен техник или ел.техник.
На другият ден,мъжът пребирайки се от работа вижда,че всичко в къщи е ремонтирано.Пита жена си:
-Кой оправи всичко това?
-..Ми..комшията
-Как комшията?Ти какво му даде,как му плати?
-Ми той ми каза или да правим секс или да му напражя торта
-А ти какво???,казва мъжът
-Ми дадох му да ме е*е
-Е как така си му дала да те е*е?Защо не му направи торта?
-А да бе,аз да не съм сладкарка,
Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката - взимат я в казармата. Минава вълкът - взимат го и него.
Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен:
- Не ме взеха!
- Как така?
- Ами я погледнете там отсреща - виждате ли оная бреза?
- Виждаме я.
- А виждате ли най-долното клонче?
- Виждаме го.
- А виждате ли най-долното листо на клончето?
- Виждаме го.
- А виждате ли оная мравка, дето лази по него?
- Виждаме я.
- Е, а аз даже и брезата не виждам.