Няма нищо по-лошо от нощите, прекарани без теб! Няма нищо по-хубаво от спомените, които ме топлят! няма нищо по-истинско от това, че те има!
Мъж и жена разглеждат животните в зоопарка. Спират се пред благородния елен и четат табелата :
"Благороден елен прави секс веднъж в годината в края на септември , когато се разгонват женските. "
- Видя ли ма жено ! Пък ти искаш секс всеки ден !
- Да, да ! Ама видя ли какви големи роги имаше !
- Защо Бог е създал блондинките?
- Защото овцете не могат да наосят бирата от хладилника!
Поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова:
- Наташенка, хайде да правим секс?
- Поручик, Вие сте отвратителен наглец!
- Ах, Вие, Наташа, сте значи против?
- Не, но Вие, поручик, сте отвратителен наглец!
Чужденка споделя впечатленията си:
- Казват, че руснаците не били джентълмени. Според мен, това не е вярно! Днес например видях на улицата един мъж, който с чадър пазеше от дъжда една жена, докато тя сменяше спуканата гума на колата си.
Късно вечерта една блондинка минава през парка и чува:
- Стой! Спряла.
- Легни! Легнала.
- Госпожо, лошо ли Ви е? Аз си играя с кучето и гледам Ви лежите.....
Баба чете на внука си от Библията:
- А сега ще ти разкажа как са били сътворени първите двама човека на земята.
- Това го знам, по-добре кажи как са направили третия.
Млад мъж пита врачка:
- Може ли една жена да обича двама мъже?
- Да, господине, но не забравяйте, че може да изневерява и на двамата!
Личния лекар изпраща един на изследвания със съмнения за камъни в бъбреците. След изследванията, другия доктор казва:
- Рак!
Човека, умолително:
- Но моя доктор ми каза камъни в бъбреците.
- Да, и под камъните рак...
АКУПУНКТУРА - средновековно китайско мъчение с незначителен страничен лечебен ефект.
Професорът показва на студентка скелет и пита:
- Колежке, като гледата този скелет можете ли да ми кажете на него мъжки или женски полови органи е имало?
- Мъжки г-н професоре, отговаря студентката.
- Е, да, да! Без съмнение. Имало е и такива е имало!
Щъркелът обича жаби, змии и тези, които не ползват презервативи.
Крадец открадва виолончело от концерт. Един полицай го вижда. Спира го и го пита:
- Защо открадна виолончелото от концерта?
- Не съм го откраднал!
- Как да не си? Нали те видях да го крадеш.
- Не съм! Гледам си го от малка цигулка!
- Каква е приликата между секса и Формула 1?
- И при двете има начало, край и смяна на гумите.
Забелязали ли сте, че мъжете, които се вглеждат в красиви момичета по улицата изглеждат по същия начин като жените, които са на диета и виждат торта?
Момиче разказва на приятелката си:
Вървя си вчера и гледам на земята 50 лева. Викам си, провървя ми. Навеждам се да ги вдигна, усещам: заработвам ги.
Пр: Ало, ало!
Централата: Да, кажете!
Пр.: Абе гори бе!
Ц.: Кое гори?
Пр.: Ми кое... езерото гори.
Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда?
Пр.: Ми един шаран...
Холандската домакиня Марта при прането объркала праха, в резултат на което пералнята машина й взела парите и отишла на дискотека.
Бин Ладен се обажда на Д. Буш:
- Джордж, имам за теб две новини, една добра и една лоша. С коя да започна?
- Давай с добрата.
- Реших да се предам!
- А лошата?
- Идвам със самолет!
Възхищавахме се на агент 007 докато не разбрахме, че това е неговото IQ.
----
007 не е IQ, а размер...