Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Личния лекар изпраща един на изследвания със съмнения за камъни в бъбреците. След изследванията, другия доктор казва: - Рак! Човека, умолително: - Но моя доктор ми каза камъни в бъбреците. - Да, и под камъните рак...
Черен хумор 1,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Орлов мост светва червено и едно трабантче се удря в един баварец. Шофьора се изпотил, прилошало му, като си представил какво ще последва. Излиза мутрата от бавареца, оглежда си задницата, качва се обратно и продължава без да каже нищо. Шофьора на трабанта се успокоил. На светофара на Университета пак същото - трабанта удря бавареца и шофьора взел да си чете молитвата. Излиза мутрата, надвесва се над предното стъкло на трабанта и пита: - Абе брато, мене като ме няма, ти как спираш бе? Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: - Какво правиш, бе? - Ще се самоубия. - Защо? - Защото вече животът ми няма смисъл. - Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. - Наистина? - Да. Какво е първото ти желание? - Искам... искам чисто ново Ферари Ф50! - Добре. Второто? - Искам... искам триетажна къща с изглед към морето. - Имаш я. И третото? - Искам... искам много, много, много пари. - Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. - Какво? - попитал мъжа. - Направи ми една свирка. - Аааааа, не. Няма да го направя. - Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. - Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: - Ти на колко години си? - На 45. - Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа? Нощ: - Мамо! Донеси ми вода. - Стани и си налей. - Донеси ми! - Ако не престанеш, ще взема колана! - Ето! Ако ще ставаш за колана, донеси ми и вода! Повечето девойки търсят младеж, който би ги разсмял, но в същото време би могъл и да ги защити. С други думи, трябва им клоун-нинджа. Дон Корлеоне като малък (12-годишен) седи и пише писмо на Дядо Господ какво иска за Коледа. Започва писмото "Мили Боже, много ми се иска да имам червен велосипед с лъскави калници, и..." Къса листа и си мисли: "Няма да стане. Човек убихме преди месец. Обаче, от друга страна, той сам си беше виновен - кой го кара да влиза в нашия район?" Пак почва: "Господи, много ми се иска за Нова година да имам червен велосипед..." Пак къса писмото: "Няма да се навие. Участвах в групово изнасилване. Обаче, от друга страна, тя сама си беше виновна - като й предлагахме пари защо не ги взе?" Пак пише: "Господи!". Спира, замисля се, посяга пак да скъса листа обаче се сеща нещо. Скача, сваля статуетката на Дева Мария от стената, заключва я в един сандък и продължава писмото: "Исусе, ако искаш пак да видиш майка си..."