Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пр: Ало, ало! Централата: Да, кажете! Пр.: Абе гори бе! Ц.: Кое гори? Пр.: Ми кое... езерото гори. Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда? Пр.: Ми един шаран...
Животни 2,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Франция. Шеф със секретарката си пътуват с кола. По някое време колата се поврежда. Шефът си мисли: "Като шеф, съм длъжен да извикам пътна помощ, като мъж съм длъжен сам да оправя повредата." Слиза и се пъха под колата. Секретарката: "Като жена, съм длъжна да остана в колата. како секретарка, аз съм длъжна да съм с шефа." Слиза и се пъха под колата. Минава наблизо полицай: "Като французин и мъж, съм длъжен да мина все едно нищо не става тук, но като полицай, съм длъжен да им кажа, че са им откраднали колата отдавна." - Какво ви е, деца? Защо не си играете, а седите такива нацупени? - Играем на възрастни. Зубър се събужда, изпива една боза, бие си чекия и размазва нахална муха с вестник. След това се тръшва на стола и промърморва: - Те т`ва е живота на лошите момчета - алкохол, секс и убийства... Преди да решите да се омъжвате, помислите хубаво, ако ви трябва само един салам, струва ли си да взимате цялата свиня? Две проституки си говорят: - Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник? - Че кво - 100 кинта, както на всеки друг.