Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три блондинки си правят реклама за това, коя е по-добра с уста. Първата: -Аз за една минута го вдигам с уста. Втората: -Ха. Аз за минута го вдигам и изпразвам. Третата: -Колежки, аз за минута нареждам кубчето на Рубик с уста...
Блондинки 3,656 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ай кажете честито, вчера взех категория B за управление на Perpetuum mobile! Влиза един пингвин в бара и пита бармана: - Извинете, да сте виждали баща ми? Бармана: - Не, а как изглежда той..? Театрално училище. Преподавател обяснява на студент компютърджия: - Искам нежност, да изобразите, нежност! А не тази идиотска усмивка! Предствете си, че виждате монитор с OS2, а така е по-добре, сега на монитора е UNIX. Браво! Отлично! - А сега искам негодувание - преставете си Windows 95, не колега, не искам бяс! Добре, Windows 3.11, не тази скептична физиономия, де! Хайде трябва ми негодувание! Windows NT си представете, не не ми трябва ласкава усмивка! Добре... Представете си, представете си Internet Explorer! O! Отлично изиграно колега! Хайде сега нещо по ваша инициатива - Microsoft Word! Колега, ама моля ви се колега, не повръщайте в залата! - А на мен тъщата само веднъж ми е идвала на гости след сватбата... - Щастливец! - Къде ти... дойде и повече не си отиде. Върви си Лисицата през гората. По едно време чува от един храст: "Ко, ко, ко, кудкудяяяк." Без да му мисли много, засилва се и скача в храстите. Чува се охкане пъшкане... След 10 мин излиза оттам Вълка, закопчава си панталоните и казва: - Ех, добре че послушах едно време мама да уча чужди езици!