Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мюлер пита: - Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: - Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Млад мъж пита врачка: - Може ли една жена да обича двама мъже? - Да, господине, но не забравяйте, че може да изневерява и на двамата!
Разни
03.10.2017
1,726 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи мутра на брега на реката и лови риба. Както си му е реда, взел пръчка, вързал конец, хвърлил я във водата и чака. По едно време небето се разтваря и се явява Исус: - Ей, щастливец си ти Картоф! Мутрата радостно тича при шефа си: - Шефе, яви ми се Исус и каза, че съм щастливец. - И що пък си щастливец? Тича мутрата обратно на реката и пита: - О, Исусе, защо да съм щастливец? - Защото са ми приковани ръцете на кръста. Иначе такъв тупаник щях да ти метна...
Болен лежи в леглото си след ампутация на двата крака. Лекуващият доктор идва на визитация и му казва: - Имам една лоша и една добра новина. С коя да почна? - С лошата докторе. - Отрязахме ви и двата крака и вече няма да имате нужда от обувки. - А добрата? - Мога да ви кажа на кого да продадете изгодно обувките.
Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг.
- Не се нерви! Нервните клетки не се възстановяват! - Млъкни! Зъбите също!
- Пак искам в Париж. - Бил ли си там вече? - Не, и вчера исках...