Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момиче разказва на приятелката си: Вървя си вчера и гледам на земята 50 лева. Викам си, провървя ми. Навеждам се да ги вдигна, усещам: заработвам ги.
Разни 1,903 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни на вратата на тъща си и тъста си един човек. Тъщата: - Здравей зетко! Какво те води насам?! - С жената се скарахме, и тя ми каза да вървя по дяволите. Младеж заговаря момиче на бара: - Казвам се Генко, а ти как се казваш, хубавице? Тя отговаря скромно: - Казвам се Кети, но съм на пост. Генко недоумява: - Но до Великден има толкова време? Какъв ще е този пост? - На работния ми пост, Генко... Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти. - Дефиниция за успех в живота? - Когато изкарваш повече от твоя адвокат и зъболекар заедно. Криза - това е деградация на наличностите...