Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разрешете да се представя! Иван Иванов. Уролог. Сред приятелите съм известен като доктор Х*й Боли.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Няма нищо по-лошо от нощите, прекарани без теб! Няма нищо по-хубаво от спомените, които ме топлят! няма нищо по-истинско от това, че те има!
Бисери
03.10.2017
3,149 прегледа
Следващ →
Още вицове
Известен със своята разсеяност професор отива на бръснар и сяда на стола: - Искам да ме подстрижете. - Добре, професоре, но първо ще ви помоля да си свалите шапката. - О, извинете! Не забелязах, че тук има дами!
Австралийски фермер забогатял от успешното отглеждане на овце и си купил "Ролс - Ройс" за колосална сума. - Е, как е колата? За толкова пари трябва да е нещо страхотно? – питат го другите фермери. - Великолепна е! Особено стъклото, което отделя шофьора от пътниците - направо е върхът! - Какво пък толкова му е на това стъкло? - Ами сега овцете не ми пречат да карам!
Всеки търси капката любов в живота си. Аз търся струя.
Накацали лудите по пердетата на лудницата.Влиза докторът и им вика: -Кво правите? -Докторе,ние сме есенни листа. Докторът духнал трипъти и им казал: -Айдеее!!!Падайте!Вятърът задуха! Всички паднали само двама отанали. Докторът учуден попитал: -Вие кво чакате още? -Доктореее,ние сме борови иглички..........
По време на маневри фелдфебелът извиква един от войниците: - Балкански, виждате ли тази железопътна гара? - Да, господин фелдфебел! - Заповядвам ви да я извадите от строя. След един час редник Балкански докладва: - Заповедта е изпълнена. - Много добре. Как постигна това? - Виждате ли тази чанта? Вътре са всичките билети.