На Червения площад в Москва чуждестранен журналист пита възрастен руснак:
- Президентът Путин иска да ограничи или ако може даже да се забрани пиенето на водка. Какво мислите вие?
Руснака стоял дълго време замислен и накрая проронил с тъжен глас:
- Аз моето съм си изпил, но жалко за децата.
Борче разказва на приятел:
- Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава!
Да си тръгват по-рано от работа могат само ограничените и неграмотни хора. В интернет има толкова интересни неща!
Не е вярно, че икономическата политика на властта не издържа никаква критика. Тази критика не издържа на политиката на властта....
- Каква е приликата между мастурбацията и творчеството на Веско Маринов?
- И двете носят удоволствие само на изпълнителя.
----
Приликата между гръмотевицата и Веселин Маринов е, че не се знае къде и кога ще удари.
----
Каква е разликата между Веселин Маринов и терорист?
Терористите имат симпатизанти.
Ожени се, мислейки, че тя ще готви, като майка му, а тя къркаше, като баща му!
Реклама на български презервативи:
"В нашата опаковка има 12 броя, защото ние вярваме във Вас!"
Приликата с реални лица, в случай, че я има изобщо, е абсолютно случайна. Любими надписи от стените на ТУЕС-София:
Търся мозък, може и втора употреба - Илия Божиков 10г клас.
Предлагам мозък, първа употреба, все още неизползван -Велизар Игнатиев 12а клас.
Прибрал се по-рано съпругът и гледа жена му я няма. Седнал на дивана и си пуснал телевизора. Погледал малко и звъннал по мобилния.
- Къде си, мила.
- В кухнята. Готвя. - отговорила тя.
- Ами, ха направи една салата и ми я донеси в хола, тогава.
Сливенски циганини срещат казанлъшки цигани и ги питат:
- Как сте, бе мангали?
Казанлашките отговарят:
- Вий сте мангали, ние сме ман’Сали! ;)
Трагедия: не усещащ болка мазохист.
Кое в природата е повече - говорещите риби или мълчащите жени?
Влиза зайчето в една сладкарница и пита:
- Имате ли торта с моркови?
- Нямаме!
На другия ден пак:
- Има ли торта с моркови?
- Няма бе!
На третия ден:
- Имате ли торта с моркови?
- Има!
- Ама много е гадна, нали?
Компютрите са като децата-обожават да задават постоянно тъпи въпроси.
Има два начина да се разберат жените:първият не работи, а вторият не съществува.
- Да отидем на кръчма днес?
- Не, не искам, отиди сам.
- Не мога сам :((
- Защо?
- Нямам пари...
Жената:
- Защо всеки ден ходиш в кръчмата?
Мъжа:
- Там има много добър цигулар.
- А, във филхармонията да не са лоши?
- Не, но там не дават бира.
Жена обяснява в съда причините за развода:
- Той не обръща никакво внимание на семейството! Дори не е баща на последното ни дете.
Объркаха Новогодишния сценарий. По принцип първо говори президента после са бомбите. Пък сега думнаха бомбите после Първанката да ходи да си говори....
Какви са думита на гладен сумалийски гинеколог по време на раждане:
- Айде жена, хвърляй плацентата да видим какво ще сложим на скарата!