Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена обяснява в съда причините за развода: - Той не обръща никакво внимание на семейството! Дори не е баща на последното ни дете.
Семейни 3,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, какво да ти подаря за рождения ден? - Честно казано, скъпи, още не мога да реша... - О, няма проблем. Давам ти още една година, да си помислиш... Червената шапчица, O"Xенри Червената шапчица се разтрепери. Тя беше сама. Тя беше сама, като палачинка между звездите, като гладиатор сред фармацевти, като сомнамбул в печка, като бастун в пустиня… 400 Bad Request - среща без букет 401 Unauthorized - заета 402 Payment Required - вечеря на свещи 403 Forbidden - долу лапите! 404 Not Found - днес съм с приятелки 405 Method Not Allowed - нееееееееееееее, не отзад 406 Method Not Acceptable - ... не смучи! 407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама 408 Request Timeout - ти знаеш ли отколко време не ми си се обаждал? 409 Conflict - каква беше тази блондинка с теб вчера? 410 Document Removed - искам развод 411 Lenght Required - каквооо ?!? и ти на това казваш дълъг? 412 Precondition Failed - какво ? нямаш презерватив? 413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе! 415 Unsupported Media Type - нееее, четирима не е интересно 500 Internal Server Error - месения цикъл 501 Not Implemented - още не съм пробвала 502 Bad Gateway - ...уффффф, солено ! 503 Service Unavailable - боли ме главата 504 Gateway Timeout - и това беше всичко? Съдията: -Обвиняеми, разкажете накратко какво стана! -Ами, прибирам се внезапно в къщи, жената сама, гола в кревата и много притеснена. Огледах всичко, излезох на балкона и гледам отдолу тича един по къси гащи. Награбих хладилникът и го хвърлих върху него! -Потърпевшият, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, бягам си за здраве по тротоара и от 2-я етаж върху мен падна един хладилник! -Свидетелят, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, стоя си аз в хладилника... Известен компютърджия отива на гости на друг не по-малко известен: - А, да те попитам, имаш ли Сиди Ром? С недоумение: - Мисля, че в бара имам още една бутилка!