Мъж се прибира в къщи ,разчорлен , целия омазан с фондьотен и червило. жена му застава на Ф:
-какво си правил, мръсник..
-Е няма да повярваш -сбих се с един клоун..
Иванчо и Марийка се качили на едно дърво да правят секс. Обаче, по едно време, клонът се счупил. Марийка казва:
-Иванчо,Иванчо скъсаха ми се любимите гащички, сега мама ще ме набие.
-Млъкни ма! Млъкни, не вижнаш ли, че оная ми работа остана на дървото!
Жена се прибира изморена от работа у тях си и пита мъжа си:
- Мило, какво прави днес?
- Ми правих секс с комшийката!
- Моля?!! - казала ядосана жена му..
- Е, не се ядосвай, нали каза ако имам проблем за нещо да й се обадя.
Преди да се ожените, опитайте двамата заедно да налепите една стая с тапети. Ако се справите и двамата останете доволни, вие сте създадени един за друг.
Треньор на футболен отбор дава интервю пред журналист:
- Нашият отбор играе винаги по план! През първото полувреме отблъскваме атаките на съперника, а през второто тръгваме в атака.
- А кога е запланувано да вкарвате голове?
- Е, това е грижа на другия отбор...
Иванчо го приели да учи медицина, но на изпита Иванчо бъкел не знае и професора (стар и разбран човек) му казал:
- Виж, че нищо не знаеш е ясно, ама ако намериш начин да накараш тоя червей да седи изпънат, ще ти пиша три!
Хваща Иванчо червея, лакирва го и го носи на професора. На другия ден отива да си вземе книжката отвяря я и гледа шестица и 50 лв. Среща професора в коридора и той му казва:
- 50-те лв са от жената!
Един крадец влязал посред нощ в една къща, сигурен, че няма никой. Както си тършувал, чул един глас:
- И аз те гледам, и Исус те гледа.
Светнал крадецът с фенерчето си и гледа един папагал.
- Ти кой си? - попитал крадецът.
- Аз съм Методи. - отговорил папагалът.
- Какъв Методи? Това име на папагал ли е?
- Абе и Исус не е име на доберман, ама виж как те гледа.
В швейцарска банка влиза Р. Овч. с куфарче в ръка. И казва с много тих глас:
- Бих искал да си открия сметка, в това куфарче има три милиона лева.
Банкерът усмихнато казва:
- Заповядайте, не се притеснявайте, бедността не е порок.
Треньора, към загубилия мача боксьор.
- И все пак в третия рунд яко уплаши съперника.
- Как, с какво ?
- Помисли си, че те е убил.
zna4i davat na 2ma 2 tendjuri fasul davat im da se ka4at do treti etaj bez da se naserat tragva bai ganio amerikaninat se sastezavat pratqt nego na 2 wtaj se nasral pra6tat balgarina toi vidql na parvi etaj staq vzqzal tam imal pop toi spe6e vzel mu 6apkata nasralo go i tragnal sleznal dolu dadoxa mu nagradata stava popa vzima 6apkata slaga q otiva na ogledaloto gleda se ot prozoreca vika kade e toiq gomnar 6eva 4ul otide da si vzeme nagradata ot balgarinat no te izpatuvali izvan stranata i ne se varnali nikoga tam
Корабокрушение. Двама от пътниците оцеляват и попадат на безлюден остров. Единният огромен и мускулест, а другият един такъв слабичък, хилав. Още първия ден мускулестият опънал слабичкия, после му хвъркил и един бой, за всеки случай, когато ги намерят, да не се оплаче. И така дните се заредили един след друг: секс, бой, секс, бой... Един ден огромният мъж видял, че на хоризонта се задал кораб.
„Брейй, сега ще ни открият и спасят, този слабак, ще вземе да се оплаче, че всеки ден съм го е*ал. “ - помислил си грамадата и предложил на хилката този път той да се възползва сексуално от него. Така и сторили, но когато актът приключил, огромния отново хвърлил един як бой на слабия.
-Този път защо ме биеш? Нали обещах да не се оплаквам? - попитал дребосъка.
А грамадата отвърнал:
-А ти защо още от самото начало не ми каза, че е толкова хубаво?
Отива един на лекар, влиза в кабинета. Едната му ръка седи вдигната като за хитлеристки поздрав. Гледа го доктора и му казва:
- А свали си ръката де. Не съм нацист.
- Абе, докторе, то да я сваля, ама... абе затова съм тук. Нещо така, ако можеш да помогнеш, че от три дена така стоя...
- Кажи де, какво има?
- Абе, докторе, пих Виагра, ама хапчето взе, че ми заседна на гърлото...
На изпит. Професорът:
- Кажете, ако обичате, нещо за квадратния тричлен!
Студентката:
- Знаете ли, господин професор, такова нещо въобще не мога да си го представя...
Философия на Мърфи:
Усмихвайте се... Утре ще бъде по-зле.
Константа на Мърфи:
Нещата се повреждат право пропорционално на тяхната стойност.
Квантова ревизия на закона на Мърфи:
Всичко върви към зле едновременно.
Закон на Мърфи за термодинамиката:
Дори когато се опитваме да се намесим, нещата се влошават.
Разширен закон на Мърфи:
Ако серия от събития могат да се влошат, то те ще го сторят в най-лошата последователност.
Отива японският посланик на гости на семейство Костови. Посрещат го, сядат на масата, Елена поднася любимата си супа от коприва, Иван отваря сладка приказка.
По едно време японският посланик сочи стената, на която виси снимка на двете дъщери на Костов:
- Близначки?
- Не, не, едната е по-голяма.
Минава известно време. Посланикът пак поглежда снимката:
- Близначки?
- Абе нали ти казах, не са близначки! - тросва се Иван.
- А-а, близначки - уверен е японецът и сочи Елена - С тая жена никой няма повтори.
Късно вечерта Сталин звъни на Жуков по телефона:
- А, Георгий Константинович, още ли не са ви разстреляли?
- Но, другарю Сталин, - уплашено отвръща маршалът - аз вярно и предано служа на родината, защо ще ме разстрелват?
- Не, не, трябваше да ви разстрелят. Сега не се сещам защо, но ще си спомня, не се безпокойте, ще си спомня…
След разговора Сталин затваря телефона и си мисли:
"Така… На кого още не съм пожелал спокойна нощ?"
Прасчо и Мечо Пух са в една лодка. Докато мечо Пух гребе Прасчо спи. По едно време Мечо Пух здравата удря Прасчо по гърба. Прасчо целият в кръв и с разбит нос казва:
- Пух, аз мислех, че сме приятели.
А Пух му отвръща:
- Е па аз откъде да знам ти какво си мислиш.
По време на втората световна война на един руски военен кораб засичат че ги приближава торпедо. Капитана вика боцмана при себе си и му казва:
- Боцман, приближава ни торпедо и май ще потъваме. Отиди при екипажа да ги подготвиш психически за да няма паника след удара.
Боцмана приел заповедтта, слезнал в каюткомпанията и вика на екипажа:
- Момчета хайде на бас, че като си го извадя и ударя с него по масата, кораба ще се разцепи на две и ще потъне.
Екипажа се развеселил и някой се обадил:
- Хе-хе... боцман знаем че ти е голям, ама чак пък толкова ...
Хванали се на бас, боцмана си го извадил, ударил по масата, кораба се разцепил на две и потънал.
Във водата плува боцмана хванал се за една дъска, по едно време доплувал капитана хванал се и той за дъската и вика на боцмана:
- Идиот си боцмане... и шегите ти са идиотски - торпедото не улучи!
Малкият Иванчо и баща му гледат реклами по телевизията. След рекламите Иванчо пита:
- Тате, от къде се вземат бактериите в тоалетната чиния, които "Доместос" унищожава така ефикасно?
- От "Активия"-та, дето майка ти я нагъва вече втора седмица, за да не й се подува коремът.
Ученик на абитуриентския бал признава на учителката си:
- Искам да ви се извиня. За всички тези единадесет години не съм учил за нито едно контролно. Помните ли, че на чина ми постоянно стоеше един несесер, целия в японски йероглифи? Това ми беше пищова. На японски.
- А ти откъде знаеш японски?
- Всяка вечер вместо да си пиша домашните, учих езика. Специално за пищовите.
- А не беше ли по-лесно да учиш математика, история, литература, химия?
- Шегувате ли се? Това е много по-сложно!