Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един на лекар, влиза в кабинета. Едната му ръка седи вдигната като за хитлеристки поздрав. Гледа го доктора и му казва: - А свали си ръката де. Не съм нацист. - Абе, докторе, то да я сваля, ама... абе затова съм тук. Нещо така, ако можеш да помогнеш, че от три дена така стоя... - Кажи де, какво има? - Абе, докторе, пих Виагра, ама хапчето взе, че ми заседна на гърлото...
Разни 2,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Дотук добре. Казал падащият от осемнадестия етаж, минавайки покрай десетия Вървят из тундрата трима Чукчи за n-ти пореден ден търсейки жена да задоволи нагонът им. След многочасово търсене се покачват на едно възвишение. Единият от тях вдигнал ръка над очите си,огледал на длъж и на шир и рекал: - На хоризонте,женшчина нет. Другият му отговорил: - Потом сделаем кат вчера. А третия и най дребен извикал: - А я нехочу,нехочу - Знаете ли защо хамалите на площад Македония носят въжета? - За да се отличават от травеститите! Виц на списание "Феминизъм": - Каква е разликата между мъжът и свинята? - Свинята като се напие не става мъж. Бай Тошо се обзаложил с един британски лорд, че не ще успее да превърне един шоп в галантен господин. Залогът бил Форд "Мустанг". След 3 месеца опити за култивиране на коравият нашенец, лордът изпраща следната телеграма до Тато: "Ела си узми шопо! Нечем ти Фордо, подпис-Лордо".