Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката: -Иванчо спрегни ми глагола вървя! -Аз вървяя...Ти вървииш...Той.. -По-бързо!! -Аз тичам,ти тичаш,той тича...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
- Келнер, в супата ми има муха, бихте ли ми казали какво означава това?! - възмущава се клиент. - Съжалявам сър, не съм гадател.
В ресторанта
03.10.2017
5,863 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж вдига тост на сватба: - Искам да пия... Глас из под масата: - Да пият искат всички!
Летят в самолет бай Тошо и Горбачов. По едно време Горбачов започва да се смее. Тогава бай Тошо го пита "Що се смееш бе?" и Горбачов му отговаря: - А бе представям си, че седалката ти се пробива и почваш да падаш и аз аха да те хвана за косата, но нали нямаш коса и падаш. Тогава бай Тошо се ядосал и на слизане от самолета започва да се смее и той на глас. Горбачов го пита: - Защо се смееш бе? - Ами представям си, че седалката ти се пробива и аз рекох да ти подам главата си да се хванеш за косата ми, но нали нямам коса и падаш.
Учениците, които пушат електронни цигари ги лови учителят по информатика.
Упрекнали шофьорите в градския транспорт на София, че искат три пъти повече пари от учителите. Шофьорите отговорили: - Ние не сме толкова умни, че да успеем да живеем нормално с триста лева на месец! --------- Само за последната година поне десет пъти в парламента не е имало кворум и са се отлагали заседания заради липсата на мнозинството от депутатите, а сега че един ден шофьорите няма да работят и толкова шум...
Гонзо се връща от преглед при доктор. Жена му го пита: - Какво става Гоше, какво ти каза доктора? - Не е добре. Каза ми, че не мога да играя футбол. - Наистина? Сигурно и той е гледал последния ти мач.