Международната федерация по лека атлетика е забранила на състезателките в дисциплините скок на дължина и височина да ползват превръзки с крилца.
Ако ти ударя един шамар ще започнеш да трептиш хармонично...
Учителка по физика
На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем...". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита:
- Колега, косата окапала ли ми е?
- Окапала е.
- Краката криви ли са ми?
- Криви са.
- Корема голям ли ми е?
- Голям е.
- Е, като родя елате да ви пиша тройка.
За да имаш ангелски характер, трябва да притежаваш дяволско търпение.
- Защо гробищата имат огради?
- Защото хората си умират за да влязат вътре.
Шофьор се възмущава на катаджия:
- Какво? Да не би да е забранен тук левия завой?
- Не, но е платен.
Питат радио "Ереван", как се познава, дали една жена има любовник?
- Много лесно - ако видиш жена, която върви с наведена надясно глава, значи има любовник; ако върви с наведена наляво глава - има любовник; ако върви с гордо изправена глава - има любовник; ако е с наведена глава - има любовник... Абе, няма жена, която да има глава и да няма любовник!
Нищо не може така да украси празничната маса, както една пиратка в салатата!
Надпис в тоалетна:
"Тука и най-големите юнаци се посраха!"
1988-ма година. Тодор Живков изнася доклад, половината зала спи. Изведнъж някъде се появява плъх. Будните се развикват:
- Хванете го, убийте го!
Един заспал, стреснат от виковете се събужда и започва да вика:
- И сина му, и сина му!
- Кой измисля вицовете за блондинките?
- Този, на които не му пускат.
- Абе, Пешо, жена ти сексапилна ли е?
- Наполовина!
- Тоест?
- Ами, в секса е слаба...., обаче само как ми пили на главата...
Човек минава покрай районното МВР и понеже е в нужда от спешна помощ, пита полицай:
- Мильо, знаеш ли къде е Окръжната Болница?
Полицаят му отговаря:
- Слушай к`во, нема да ме правиш на будала.
Първо не съм ти Мильо, а съм Пешо. И второ, болницата не е окръжна е четвъртита!
- Госпожице, като ви погледна и оставам без думи!
- А пари имаш ли?
Третият GSM оператор щял да бъде с двадесет процента по-евтин...без ДДС-то.
линк
- Отгатни думата. В нея са буквите "г", "а", "в", "н", "о".
- Знам я! Вагон!
- Ех, че си ми оптимист...
Прибрал се един от командировка в Африка и по цял ден ходел угрижен. Колегите му го попитали защо е тъжен.
- Какво да ви разправям? Излязох един ден на разходка и ме подгони един лъв и аз къде, къде и се качих на една палма. На палмата обаче един разгонен орангутан. Като ме хвана, три дни и три нощи ме люби.
- Нали поне си останал жив - казали колегите му.
- То пък един живот - аз тука, той там... Нито пише, нито се обажда...
Съпруг се завърнал от командировка и на вратата на апартамента се сблъскал с любовника на жена си. В бързината се опитал да го улови, хванал го долу за онова нещо, но онзи се изплъзнал и така побягнал гол по стълбите.
Ядосан, измаменият съпруг грабнал ловната си пушка и гръмнал подире му, но не успял да го улучи.
След като го изпуснал, закрещял:
- Не стига, че го обърсах, ами го изпратих и като хайдутин.
Борец минава покрай един строеж. Изведнъж от горе пада една тухла и туп - удря го по главата. Той си отупва косата, обръща се нагоре и вика:
- Ей, по внимателно бе! Ами ако беше минал някой човек...
- Когато се изправиш на глава, цялата кръв нахлува в нея, а защо кръвта не ти нахлува в краката, когато стоиш прав?
- Защото краката ми не са празни...