Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък:
- Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите?
- Ами с камилата и
- А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила.
Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал:
- А бе, то с камила не било толкова лошо.
- Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама.
Пациент се жалва на доктора, че нищо не чува с дясното ухо. Докторът го преглежда с помощта на специални инструменти и изважда от ухото медицинска свещичка и съобщава на пациента.
- Много ви благодаря, докторе! Сега вече знам, къде да си търся слуховото апаратче.
- Как е новата ти работа?
- Най-гадната, която съм имал през целия си живот!
- Тогава що не напуснеш?
- Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи!
- Добре, че поне патриарха и няколко митрополита не са от ДС!
- Не се радвай! Те вероятно са от КГБ!
Първа частна Общинска банка...
"Царят вече не е гол! - каза данъчния, приключвайки проверката.
- Защо Симеончо не иска да се кандидатира за министър-председател на Норвегия?
- А вие бихте ли искали да имате e-mail prime-minister@gov.no?!?
Обикновена нощ. Мъж и жена в леглото, не могат да заспят - от съседния апартамент се чува бебешки плач.
Тя:
- Все още ли искаш да имаме дете?
Той:
- Да, трябва някак да отмъстим!..
Един съсед на Иванчо и Марийка се разболял и гласът му пресипнал.
Наложило му се да иска нещо от съседите си и когато позвънил му отворила Марийка.
-Иванчо вкъщи ли е? -попитал той шепнешком.
-Няма го. Влизай бързо... - също шепнешком отвърнала Марийка
ЧБМ на всички!Добре дошла да е - с любов и светлина!
Умрял един наркоман. Събрали се приятелите му на помен. Яли, пили, надрусали се здраво. По едно време единият станал и казал:
- Какво сте се оклюмали, бе! Гор-чи-во! Гор-чи-во!
- Я не се излагай, какво "горчиво", да не го изпращаме в казармата?
Две блондинки разглеждат снимки. Едната:
- А това е дядо ми на 11 години.
- Я! Не знаех, че човек може да стана дядо на 11 години!
Какво е общото между свещениците и коледните елхи?
- Топките им са само за украса.
Както казваше моя бивш началник:
- Дайте ми ум, чест и съвест и ще спра да ви ръководя.
Безследно изчезна изобретателя на шапка-невидимка.
Въпрос към Радио Ереван:
- Може ли, да се определи големината на половия член по големината на носа на мъжа?
- Може, но ако се съди по магарето, по-добре да се определя по ушите.
Налага се да заспиваш когато не ти се спи, за да ставаш когато не ти се иска, за да отидеш там, където не искаш. Гадно нещо е животът.
Пепеляшке, защо плачеш? Какво се случило?
- Не мога да отида днес на бала!
- Но защо?
- Защото балът е утре!!
В спора последната дума има жената. Всичко, което кажеш след това ще бъде използвано за нов спор.
Въпрос: Защо на следващото футболно първенство мислят да забранят "мексиканската вълна"?
Отговор: На предишното три блондинки се удавили.