Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е общото между свещениците и коледните елхи? - Топките им са само за украса.
Черен хумор 1,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден мечока излязъл от градската казарма и толкова му се правело секс, че си рекъл: "Първият, койото срещна ще го опъна" Повървял малко и видял зайчето, хванал го и го опънал, но нещо не му стигнало и продължил да търси. Видял Кумчо Вълчо и него опрашил и го изхвърлил, но пак не бил доволен. Видял магарето, лъва и всичи онодил Минал така половината гора и дошъл ред на Кума Лиса. Опънал я и нея, а тя (като най-общителна) се пристрашила и го попитала: - Абе мечо, че правихме секс ... ми правихме, ама защо оная ти работа е толкова голяма и космата? Мечока погледнал надолу и рекъл. - Лелееее, аз съм забравил заека бе! Студент държи изпит по история на КПСС. Питат го: - Кой е Карл Маркс? - Карл Маркс е умрял. Да почетем паметта му с минута мълчание! Станали от комисията, почели паметта му. Питат го втори въпрос: - А, кой е В. И. Ленин? - Ленин е мъртъв, но делото му продължава да живее. Да почетем паметта на великият вожд с минута мълчание! Станали. Почели. Професорът шепне на комисията: - Пишете му една тройка, иначе сега ще ни кара да пеем интернационала, а аз знам само първия куплет. - Защо у нас бейзбола е на слабо ниво? - Защото се купуват само бухалки, а няма продадена топка за бейзбол... Психиатър вижда, че един от болните виси на тавана. - Вече цял месец е там - обяснява му един от санитарите. Мисли се за полилей. - Веднага го свалете от там! нарежда психиатърът. - Добре съгласява се санитарят. Но с какво ще си светим довечера? Баба и дядо празнували златна годишнина.Затова решили да вечерят голи.Докато си хапвали бабата казала на дядото: - Ех,дядо,дядо...Така ми се стопля сърцето като те гледам така... - Е, как няма да ти се топли като цицата ти е паднала в супата!