- Винаги съм се чудил, защо царят не говори добре български език.
- И защо, според теб?
- Мисля, че просто е нямал време да го изучи, понеже е бил много заинтересуван от държавата ни. Сигурно и се е ровил из учебници по история на България...
- Да, това е възможно обяснение, може би си прав. Но... чакай малко! Как ги е чел?!
Знаете ли как се ловят зайци? Вземате един морков и малко черен пипер. Отивате в гората. Намирате един голям камък, поръсвате го с черния пипер и оставяте моркова до камъка. Заека вижда моркова, отива до камъка, помирисва черния пипер, кихва, удря си главата в камъка и умира.