Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама.
Животни 1,612 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ще се развеждам с жената. Вече пет месеца не говори с мен. — В ред ли си? Къде ще намериш такава жена, бе? Бизнес среща между американец, испанец и българин. Американецът пита испанеца: - Чувам често от вашите биснесмени думата "маняна". Какво означава? - Ами това значи, че ако не свършим работата днес, то ще я свършим утре. Ако има проблеми, може и в другиден. Ако пък е по-сложна, значи до седмица. Вече ако има и форсмажорни обстоятелства, то до месец гарантирано ще стане работата. - Аха, ясно. А пък от вашите хора - обръща се американецът към българина - често чувам думата "яваш-яваш". Тя какво означава? - Ами нали чу какво ти обясни испанеца - и това е същото, но без елемента на припряност. Мечтата на генетиката - да направи от мухата слон. Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости! В час по руска литература: - И запомнете: Достоевски Ф.М. не е име на радиостанция...