Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мъжка ламя слязла в селото щото много била загоряла и се провикнала: Ссссселянииии, ей селяни...<BR>събрало се цялото село и ламята казала:<BR>- Сега ще ми биете чикий иначе ще ви запаля цялото село.<BR>Селяните, к’во да правят съгласили се, ламята седнала на центъра на селото размотала го до края на селото наредили се селяните и почнали:<BR>- Еееййй руп, еееййй руп, еееййй руп...<BR>Тогава от края на селото се задал един селянин и крещи:<BR>- Селяниии, селянииии спрете за малко бе, че бай Иван го затисна кожата.
Животни 3,456 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката: - Деца, днес ще учим за усойницата. Тази змия обитава високите части на планините и се храни с... - С питони - обажда се Иванчо. - Защо пък с питони, Иванчо? - Ами вчера леля каза на мама: "Видях през ключалката как оная усойница му налапа питона". Разбира се, че щастието не е в парите: човек с десет милиона долара може да е много по-малко щастлив, отколкото човек с девет. Мъж влиза в бензиностанция и пита: - Кой е шефът? - Аз! - Трябват ли ви работници? - Не, целият щат е зает. - Ами тогава нека някой да дойде най-накрая да ми напълни резервоара!!! Момче и момиче след дискотеката. Момчето: - Нека да Ви изпратя?! - Знам аз тези изпращания - нека да Ви изпратя, а след това нека да дойда у вас и да пием кафе ..а после....?! Момчето: - Аз не съм такъв.Аз кафе не пия - направо под душа и в леглото. Отиват американец, французин и българин на сафари в Африка. Вечерта се хвалят край огъня... Американецът: - Днес аз убих един слон и три антилопи. Французинът: - Аз - два жирафа и носорог. Българинът: - А пък аз само три носърчета. - Е, какви са тия носърчета? - попитали останалите. - Ами едни такива, как да ви ги опиша... На следващата вечер край огъня... Американецът: - Днес ударих лъв и две зебри. - Аз пък - леопард и антилопа, казал французинът. Българинът отново се похвалил с няколко носърчета. На третата вечер пак се хвалили, и когато българинът споменал за носърчетата, другите двама го попитали: - Обясни ни сега какви са тия носърчета... - Добре. Като си вървя из джунглата с пушката, изкачат от храстите едни такива черни, ръкомахат насреща ми и викат: - Но, сър! Но, сър!