- Ела да пием по една бира след работа?
- Не мога, трябва да бързам за вкъщи.
- Защо?
- Да готвя.
- Ти не беше ли женен?
- Женен съм.
- И жена ти не си ли е у вас?
- У нас е.
- А какво, болна ли е?
- Не. Глад
- Как е новата ти работа?
- Най-гадната, която съм имал през целия си живот!
- Тогава що не напуснеш?
- Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи!