Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как е новата ти работа? - Най-гадната, която съм имал през целия си живот! - Тогава що не напуснеш? - Ти пък! За първи път чакам с нетърпение шест вечерта, че да си ходя вкъщи!
Семейни 2,880 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Господине, много Ви е умно кучето! - Ами,умно..Тази седмица два пъти си забравя ключовете. Коментар по ски-спускане: - Падна лавина и всички скиори финишираха едновременно. При психиатъра: - Докторе! Имам сериозен проблем. Каквото и да правя жена ми го прави по-добре - изкарва повече пари, лепи хубаво тапети, разкошно готви, отлична домакиня е, грижовна майка... Не мога да правя нищо по-добре от нея!! - Да, това е проблем. Трябва да намерим нещо, в което да можете да я победите, иначе депресията няма да мине! Обсъждали цял час, накрая измислили. Мъжът щастлив тича у дома. - Жена! Хайде да видим кой по-нависоко ще се изпикае!!! Излезнали навън при една стена. Жената си вдигнала полата вдигнала си крака и със завъртане на стената... Премерили - метър. Мъжът с горда усмивка си заразкопчавал панталона... Жена му: - Само, че давай честно да е! Като мен - без ръце! Излежават се два плъха и пушат марихуана. По някое време над тях прелита прилеп. Единия плъх го вижда и казва: - Брей че е силна тая трева. От нея взеха да ми се привиждат ангелчета... Двама дядовци си седят на една пейка и си говорят: - Абе, верно ли, че бай Иван от нащо село спечелил Москвич от лотарията? - Абе, хем е верно, хем не е верно. - Е, как тъй хем верно, хем не’й верно? - Еми... не е бай Иван, ’ми бай Петър... не от наш’то село, ’ми от съседното... не’й Москвич, ’ми е Волга... и не я е спечелил, ’ми го е блъснала...