Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борче разказва на приятел: - Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава!
Любими Герои 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

БАБА МАРТА Иде празник Баба Марта, разновидност на хазарта - купиш, кичиш шарени конци, здраве да спечелиш се надяваш ти.Фокуси такива, който прави, от злото може и да те избави. но едва ли мартеничка на ръката ще "позлати" на гаджето душата!Търговец хитро се подсмива, бизнесът добре му се развива! И друг "празник" наближава - печалбата се умножава! Който иска да се заблуждава, бързо мартенички да набавя! Който иска здраве, благини - БОГ ДА ГО БЛАГОСЛОВИ!Баба Марта се разнежила, погледа премрежила, веждите посмръщила, силно запрегръщала.Много здраве, пролетни гъделчета и усмивки! - Знаете ли какво е братоубийство? - Любо Пенев цепи дърва. - Госпожице, някой казвал ли Ви е, че сте много красива! - Не! - Я! Ама много честни били... Двама студенти съквартиранти си говорят: - Много е тежко положението с храната... без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата? - Стига бе ...Много е мръсно! - Нищо.. то ще свикне.. Психиатър стои в кабинета и скучае - няма пациенти... В този момент мноооого бавно се отваря врата и в нея на 4 крака влиза човек държейки нещо в ръцете, в устата и още нещо влачейки след себе си. Психиатъра: - Лелеее кой дойде при нас? Ти си куче което се е изгубило, заповядай, сега ще се погрижиме за теб..... Човекът отрицателно клати с глава ... - Аааа... ти си сигурно костенурка която не може да намери мами и тати, ела тук миличко.... Човекът отрицателно поклаща с глава... - А какво си ти тогава? - Докторе, майната ти, аз съм сисадмина, инсталирам мрежа!!!