Някои казват ваканцията на учениците да е колкото ваканцията на депутатите... Е,стига де, всички искаме по-дълга вакация,ама чак пък хич да не се ходи на училище...
Борче разказва на приятел:
- Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава!