Влязъл в кабинета на доктора, един пияница и казал:
-Докторе, имам проблем.
-Какъв? -попитал го докторът.
-Сексуален.,като съм пиян не мога да свърша.
-Значи нямате проблем-казал докторът-Просто не пийте!
-Като съм трезвен не мога да почна....
Седнали си двама олигофрени. Единият извадил кутийка с паяк и попитал:<BR>- Какво ли ще стане, ако му откъснем единия крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали му единия крак и завикали:<BR>- Напрееед!<BR>Паякът тръгнал<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем и вторят крак?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали и него.<BR>- Напрееед!<BR>Паякът пак тръгнал едва-едва.<BR>- А к’во ще стане, ако му откъснем всичките крака?<BR>- Ненам!...<BR>Откъснали всичките крака.<BR>- Напрееед! - извикали.<BR>Паякът не помръдвал.<BR>- Напреееед!<BR>Той пак не помръдва.<BR>- Хммм, той не чува!