Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имах нещастен случай в семейството - роди ми се сестра.
Бисери 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало. И ето дойде времето, когато трябва да се реши съдбата на света!!! В Ялта, след 2-рата Световна Война, Сталин, Чърчил и Тито (Сръбски диктатор, управлявал доста години по-късно, ама няма значение) се събират на по ракийка!!! След като се накъртили здравата Чърчил казал: - Опа Опа Опа наша е Европа!!! Сталин не се стърпял и контрирал: - Ниет Ниет Ниет! Наший Целий Свиет (имайки предвит Европа и Азия)!!! Тито Шибнал поредната чашка и изревал: - Алфа Бета Гама! Иебем майку ваша, планетата е наша!!! Борец си купил танк. Изкачил се на Витоша и насочил оръдието към "Младост". Дръпнал спусъка и "БУМ". Избил всичко в комплекса. Обърнал към "Люлин" и отново взрив. Тогава друг борец го попитал: - А бе, Пешо, к’во правиш с тоз танк? - Избивам комплекси. От какво умрял мъж,който спял в каменно легло? От бой с възглавници. - Докторе, имам проблем!Много забравям! - От кога имате този проблем? -Какъв проблем?