Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Червения площад в Москва чуждестранен журналист пита възрастен руснак: - Президентът Путин иска да ограничи или ако може даже да се забрани пиенето на водка. Какво мислите вие? Руснака стоял дълго време замислен и накрая проронил с тъжен глас: - Аз моето съм си изпил, но жалко за децата.
Семейни 3,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира автомобил: - Добър ден, капитан Иванов, 20 лева глоба! - Ама как 20 лева, какво съм направи? - попитал учудено водачът. - Абе, децата ми няма да умират от глад докато направиш нещо!! Съседка пита съчувствено Пена: - Чух, че твой Вуте си скълцал ногата? И дека е станала тая беля? - У мазето ма. Отиде да донесе картофи да направим пюре и земе да се сапне и падне... - Ама това е ужасно! И ти какво направи? - Па макарени на фурна. - Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва „Разбойниците“? — Като донесат сметката, ще разберете. Крайно време е и лекарят да приеме златното правило на програмиста: "Ако работи - по-добре не го пипай!". Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: - Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 - шампанско, на 40 - коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: - Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.