Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Да отидем на кръчма днес? - Не, не искам, отиди сам. - Не мога сам :(( - Защо? - Нямам пари...
Пиянски 1,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис е трябвало да каже на родителите си, че Дядо Коледа не е истински. Вечер в спалнята. Съпрузите вече се готвят да си лягат, когато тя подхваща разговор: - Скъпи, знаеш ли - днес изчаках дъщеря ни да се върне от училище и най-после си поговорих с нея за секса, както ти ме посъветва. Стана много добре! Та… сега… в настроение ли си да опитаме нещо от това, което научих от нея? Ако по някакъв невероятен времево-пространствен парадокс Бойко Борисов се бие някога със себе си, той ще победи. Едно негърче си боядисвало оградата, капнало си една капка на ръката, харесало му и се боядисало цялото бяло. Минала майка му, набила го без да му казва защо. Минал баща му и той го набил без да му казва защо. Тогава негърчето си казало: "Ей, вече от петнайсе минути съм бял човек и почвам да мразя негрите." Новоназначен служител влиза във финансовия отдел за първи път: - Вие ли сте главния счетоводител Иванов? - Да, защо? - Много съм слушал за вас... - Да, но не може да се докаже!