Много ми е интересно - предишните управляващи хем крадяха, хем ни вдигаха заплати и пенсии, хем имаше излишък, а сегашните нито крадат, нито на нас дават пък и сме в дефицит...
Влиза зайчето в една сладкарница и пита:
- Имате ли торта с моркови?
- Нямаме!
На другия ден пак:
- Има ли торта с моркови?
- Няма бе!
На третия ден:
- Имате ли торта с моркови?
- Има!
- Ама много е гадна, нали?