Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пешо, защо си толкова нервен? - Развеждам се...Не знам как да кажа на баща ми. - Защо? - Още не съм му казал, че съм се оженил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Защо Бог е създал блондинките? - Защото овцете не могат да наосят бирата от хладилника!
Блондинки
03.10.2017
3,153 прегледа
Следващ →
Още вицове
Английски философи стигат до извода, че най-сложният въпрос в живота не е "Кои сме ние?" или "Има ли Бог?" Най-сложният въпрос е: "Къде, беше досега бе, говедо?"
Българин, французина и американец попаднали след корабокрушение на самотен остров. Първата им работа след, като им свършили запасите от храна, била да се разберат, кой, кога ше търси храна с уговорката, че на всяка цена трябва да има нещо за ядене, даже и ако се наложи да реже нешо от себе си. Първия ден търсил французина търсил, търсил ама нишо не намерил. Наложило се да отреже от едното си бутче и така изкарали вечерта. На втория ден американеца търсил но и той не намерил, наложило се да отреже от гърдите си. На третия ден дошъл ред на нашия, търсил, търсил обаче не намерил и той, като се връщал се чудил, какво да направи. Когато се прибрал, онези го чакали с нетърпение, свалил си той гащите а те възкликнали Ооо... КОЛБАС. К’ъв колбас ве по едно кремче и си лягате отвърнал им той.
Мутра минава с колата си през пешеходна пътека , намираща се пред училище и чете табелата пред пътеката: "Внимание ! Преминава вашето дете ! " - Ееее, бах мааму ! И тук ли съм си посял семето !
- Как прекара отпуската си на село? — Отлично. — Въздухът там сигурно е много добър? — Прекрасен! Напомпах си и четирите гуми на колата с него.
Мравката и слона отишли на басейн. Слона веднага се топнал във водата, а мравката се разтършувала из багажа си... - Слоне, излез от водата! - провикнала се мравката - Ама що? - Излез бе! - Що ма, мравке? - Бе излез бе! - настоявала мравката. Слонът се показал над водата. Мравката го огледала и му казала: - Хубаво, можеш да си влезеш пак. Не си ми обул банския.