Катаджии спряли един поп с моторче и му казали:
- Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред!
- Добре. - казал попа.
Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред.
- Дядо попе, защо всичко ти е наред?
- Защото Господ е с мен!
- А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!
Преподавателят:
- Вашата фамилия?
Студентът:
- Иванов (усмихва се)
- Защо се усмихвате?
- Доволен съм, че добре отговорих на първия въпрос.
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца: син и червен. Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?". Веднъж поканил приятелката си (блондинка). Тя дръпнала синия конец и папагалът казал:
- Здравей!
После дръпнала червеният и той казал:
- Как си!
След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал:
- Ще падна ма, гъско!
Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва:
- Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика.
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време!
- Да, бе! Лъжеш!
- Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса "Защо?" обяснява:
- Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми...
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти:
"Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!"
На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти:
- Казах ти 100?! Защо си го написал 200 пъти?
А Иванчо:
- За да ти е по-приятно!
Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа:
- Ей, дългия! Кой е най-красив в гората?
- Ти, лъвчо.
След малко среща зебрата:
- Ало, раираната! Кой е най-красив в гората?
- Ти си, лъвчо.
Продължава нататък и вижда слона:
- Ти там, клепоухия! Кой е най-красив в гората?
Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя.
Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори:
- Ей, кво се нервираш бе? Можеше просто да кажеш - "не знам".
Иванчо пита баща си:
- Тате, теб твоята майка биела ли ти е?
- Не, само твоята.
На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си:
- Мамо, как съм се появил на бял свят?
- В зелка те намерихме!
Иванчо питал и баща си:
- Тате, как съм се появил?
- В роза те намерихме!
Накрая в съчинението си Иванчо писал:
- Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот...
Клиентът:
- Супата ми е прекалено студена!!!!!
Келнерът:
- Да ви донеса ли пуловер?
Двама приятели се срещнали. Единият казва:
- Представи си значи! Вчера ходих в църквата да се изповядам и
видях една жена да пуши! Да пуши в църквата?! За малко да си изпусна бирата направо!
Един дебел човек се качва в автобуса. След като се качил започнал да вика:
- Дайте път на чичкото с аквариума!!!
Едно дете станало и му отстъпило мястото си, след което го попитало:
- Чичко, а къде е аквариума?
Човекът се потупал по корема и казал:
- 300 грама цаца и 10 бири!!!
- Татко, викат те на малка родителска среща.
- Как тъй малка бе?
- Аз, ти и директора.
- Защо?
- Подпалих кабинета по химия.
След няколко дни.
- Татко, пак те викат.
- Защо?
- Взривих кабинета по физика.
След още няколко дни.
- Татко, пак те викат.
- E, тоя път няма да отида.
- Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини.
При една експедиция самолет се разбива в джунглата. Оцелява само един човек. Вървейки из джунглата, среща лъв. Лъвът решил да го изяде. Човекът започнал да се моли:
- Господи, дай на този лъв християнски чувства!
След малко лъвът се изправил, скръстил ръце и казал:
- Господи, благослови обяда ми!
- Как пияница вика котката си?
- Мац сипи, сипи, сипи...
Двама студенти пият:
- Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено.
- Защо Лили не се омъжва?
- Чака мъжа на мечтите си.
- И какъв трябва да е този мъж?
- Трябва да иска да се ожени за нея.
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата?
- От щъркели.
Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият:
- Човекът е с едно ухо!
Влиза втория:
- Човекът е с едно ухо!
Третият:
- Този носи контактни лещи!
Проверяващият гледа в досието - вярно:
- Браво! Как познахте?
- Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?