Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко. Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява: - Божичко, забравих жена си вкъщи!
Семейни 6,672 прегледа
Следващ →

Още вицове

Логика: - Защо си свалила прозорците? - Ми, за да не влизат мухи! #2 - Данди, що на ръката ти е татуирана буквата М? - Защото се казвам Даниел! #3 - Гери, ами като няма с какво отиди гола на 15-ти! - Баща ми няма да ме пусне... ще каже: "Гергана не може да отидеш гола, ще ти истине кръстът!" #4 - Лили, кое число ти харесва? - Ми 6 - ??? - Защото 5 + 8 не е равно на 10! #5 - Миме, защо ти викат Краси? - Защото се казвам Диана! Междуградски автобус. На задната седалка се поклащат двама мъже в пълна ловна екипировка. Единият хвърля погледи към торбата на другия и накрая не се сдържа: - Колега, удари ли нещо, бе? - Ударих я! - гордо отвръща другият. - Скивай какъв заек ударих. - А, ама той одран, бе! - Одран ще е, как няма да е одран, като го гръмнах докато се къпеше.... Две мутри на лов - Жоро и Пешо. Жоро стреля, но без да иска прострелва Пешо, обажда се на бърза помощ и казва: - Мисля че приятелят ми е мъртъв! - Успокоите се, сигурен ли сте, че е мъртъв? Жоро грабва пушката, чува се "Бум"! - Сега вече е мъртъв! Какво да правя? Интервю със столетник: - Как доживяхте до тази възраст? - Още като бях млад реших: каквото и да се случва, ще продължавам да живея! Съпрузи се карат. Тя: - И ако искаш да знаеш - спах с най-добрия ти приятел!!! Той: - Да, и аз.... много е сладък, нали?