Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал:
- Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем.
Минала седмицата, излиза французинът, влачи празна торба и кучето припка след него.
- Изяде ли кучето месото? - питат го.
- Изяде го.
- Е, говори ли кучето френски?
- Емиии... не.
Хоп - в казана.
Излиза англичанинът, влачи празна торба, кучето върви отзад.
- Изяде ли кучето месото? - питат го.
- Изяде го.
- Е, говори ли кучето английски?
- Емиии... не.
Хайде и той в казана.
Излиза българинът, влачи празна торба, кучето се тътри след него.
- Изяде ли кучето месото? - питат и него.
- Изяде го.
А отзад кучето:
- Лъже, неговата майка!
Двама колеги се готвили да заминат командировка в Либия. Дошли им документите и те тръгнали на път. Единия обаче го спрели на границата и не го пуснали. Унил, той се върнал вкъщи и казал на жена си:
- Докато колегата се върне от Либия, аз ще се крия и ще се правя, че съм в Либия, за да не се изложа, че не са ме пуснали на границата. Ако идват гости, на тавана съм!
Жена му се съгласила и го прикривала пред съседите. След известно време тя му казала:
- Съседката си купи обувки с пари на колегата от Либия.
Съпругът отвърнал:
- Купи си и ти.
След няколко дена:
- Съседката си купи кожухче с пари на колегата от Либия.
Съпругът се замислил малко и отвърнал:
- Купи си и ти.
След още няколко дена:
- Съседката си намери любовник.
Съпругът се замислил много, преглътнал и казал:
- Намери си и ти. Обаче като се върнем с колегата от Либия, такъв бой ще ядеш...
Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка.
- О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам.
- Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там.
Изтичала мишката до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата.
- Благодаря ти, благодаря ти, приятелю !
- Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме.
Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката.
- О, боже! - пропищял слонът - Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето.
- Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него.
Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си.
Каква е поуката от тази история?
"Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше"
Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си.
- Ще ти дам един съвет, - казва шофьора на пънкара - познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш.
Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва:
- Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка...
- Какво да направя - попитала монахинята.
- Вдигай си фустата и ще ти дам прошка.
Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´
- Глупачкоооо... Аз съм пънкаря... Тогава монахинята си свалила наметалото и казала:
- Знам... А аз съм шофьора!
Турист слуша прогнозата за времето ”...в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там:
- Абе там при вас много студено?
- Ами, около минус 20, минус 25...
- Нима? А по телевизията казаха минус 45?
- А, на улицата може и толкова да е...
Двама депутати си говорят:
- Аз веднъж изкарах 20 бона за месец!
- Е да, аз също съм имал лоши дни...
Едно хипи се прибира през нощта след голям купон здраво напушено. Върви си през полето, върви си и изведнъж един от ефектите на канабиса го изненадал и не щеш ли получил ерекция... Чуди се хипито какво да прави сега, огледал се наляво, надясно - докъдето му поглед стига само тикви насадени. Замислил се човекът:
- Абе тиквите са меки и влажни отвътре... а и няма жив човек на километри наоколо...
Решил се накрая, избрал си една хубава малка тиква, пробил дупка в нея и започнал да я употребява. Обаче точно в сюблимния момент наблизо минала полицейска кола, полицаят като го видял какво прави го попитал:
- Господине, вие осъзнавате ли какво правите с тази тиква?
Хипито се стреснало и изтърсило първото, което му дошло на ума:
- Ааааа, стана ли полунощ вече?
В леглото. Мъжът почва да се натиска към жена си.
- Е, хайде де, скъпа.
- Ох, не мога. Боли ме главата.
- Ама аз да не те карам да мислиш?
Кондолиза Райс обучава Хилари Клинтън за новата й работа, постепенно започват да си говорят по женски. Хилъри:
- Знаеш ли, Конди, аз никога не знам къде е бил днес "малкия Бил", понякога ти завиждам, че не се занимаваш със секс.
Кондолиза Райс:
- Нали не мислиш, че не ми се налага да се боря с някой, който да ми се натиска?
Хилари:
- Така ли? И как се справяш в такива случаи?
- Много просто. Като почне някой много да ми се натиска и няма как да се измъкна, пускам газове, колкото се може по-шумно се изпърдявам.
Хилари решила да последва мъдрия съвет. Бил вече бил в спалнята, било тъмно, когато Хилари се мушнала под одеалото. Той веднага почнал да й се натиска. Целия ден Хилари събирала газове и сега се изпърдяла яко. Бил се обърнал на другата страна, шепнейки:
- Ти ли си, Конди?
Петко пита майка си:
- Мамо наистина ли съществува черната роза?
- Ами ти къде си я видял?
- Има такова детско филмче.
- Сине, това е просто анимация за ГМО-то!
Майстор и калфа решили да си говорят в рими.
Майстора казал:
- Майстора Евстати на*ба сестра ти.
Калфата казал;
- Е, има рима, ама не е вярно, сега съм аз.
- Калфата Иванчо на*ба жена ти.
- Е, че то няма рима!
- Е, няма, ама е вярно!
Полицай спира мутра и му казва:
- Дайте си трите имена, моля.
Мутрата вбесен:
- Ти луд ли си, бе, а аз после как ще се казвам?
Кавалер пита дамата с която туко-що се е запознал:
- На колко години сте?
- Няма да ви кажа направо, само ще ви намекна. - кокетничи тя.
- Дъщеря ми е в детската градина.
- Браво! Сигурно е директорка там?
- Мила, ти ли сложи парола на компютъра?
- Да.
- И каква е паролата?
- Датата на нашата сватба.
- Ама, че си гадна...
Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала:
- Иванчо, ти бил ли си се?
- Да - отговорил иванчо.
- Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш?
- Да, но майката Митко му казала да брои до две...
Жената е в цикъл. Мъжът:
- Скъпа, прекрасна си!
- НЯМА ДА МИ КАЗВАШ КАКВА СЪМ. ЖИВОТНО ТАКОВА!!!
Един човек умрял и отишъл в рая. Там той видял голяма стена от часовници зад Свети Петър.
- За какво са всичките тези часовници?
Св. Петър отговорил, че това са часовниците на лъжите. Всеки път когато лъжеш, стрелките на часовника се движат с една секунда напред.
- Аха - казал човекът - на кого е този часовник?
- Това е часовникът на Майка Тереза. Стрелките му не са се поместили, тя никога не е казала лъжа.
- А къде е часовникът на Бате Бойко? - попитал човекът.
- Неговият ли? В офиса на Исус е... ползва го като вентилатор...
В училище:
- Иванчо, я ми кажи азбуката.
- До десет ли?
- Какво търсят блондинките на дъното на океана?
- Леонардо Ди Каприо!
Един рибар отишъл на реката да лови риба. Хваща го горският и казва:
- Тук е забранен риболова. Глоба 50лв.
- Ама чакай малко горски, аз не ловя риба, само си къпя червея.