Учителят влиза в час и казва:
- Всички идиоти да станат...
Иванчо мислил мислил и станал. Учителят го попитал:
- Иванчо защо стана?!?
Иванчо му казал:
- Еми беше ми жал да ви гледам сам...
Хванал един мъж златната рибка, и казва му тя с човешки глас:
- Пусни ме, моля, а в замяна ще ти изпълня три желания!
Мъжът помислил и казал:
- Първо: искам да спрат да ме безпокоят алкохолни халюцинации. Втори:...оп-па, а къде изчезна, златна рибке???
Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията:
- Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това?
- Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побегна на другата страна...
Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва:
- Кой е там?
- Жан... Клод... Ван... Дам... - отговаря пияният.
- Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!
Учителка пита Иванчо:
- Иванчо, защо вчера не беше на училище?
- Бях болен, госпожо…
- Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
- Не съм ходил, у нас си бях!
- Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона.
Журналист взема интервю от столетник:
- Как успяхте да доживеете до такава дълбока старост?
- Никога с нищо не съм прекалявал - малко секс, малко водка, тютюн също малко и, разбира се, закъснях за Титаник.
Млад послушник пристига в манастир и игуменът го развежда да го запознае с порядките в манастира. Влизат в една стая, в която има маса отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва:
- Тук, чадо мое можеш да ядеш когато и каквото поискаш всеки ден, само в петък не!
Влизат в друга стая с маса с всякакви маркови питиета.
- Тук, чадо мое можеш да пиеш когато и каквото си поискаш всеки ден, само в петък не!
Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла.
- Тук, чадо мое можеш да се преобличаш колкото искаш, всеки ден, само в петъка не!
Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда гол задник.
- Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък не!
Младия послушник бил много доволен и казал на игумена:
- Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползвам всички тези блага през всички дни, освен петъка?
- Защото, чадо мое, в петък ти ще си дежурен по долап.
Между приятелки:
- Бих се омъжила само по любов.
- Аз също, ако не изскочи нещо по-добро.
- Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?!
- Вземи си ските...
- Скъпи, къде си?
- На лов.
- А кой диша там така тежко?
- Една мечка.
Лежат в леглото мъж и жена. Телефонът звъни. Вдига жената:
- Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! - и затваря
Мъжът в леглото:
- Кой беше?
- Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти... с тебе!
- Проговори ли?
- Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае!
- Изгори ли му петите?
- Да!
- Пусна ли му ток?
- Ама разбира се, как без ток!
- Отряза ли му кутрето?
- Да бе шефе!
- А даде ли му от мусаката, която сготви жена ми?
- Е шефе, аз да не съм звяр!
- Ало, това офиса на Ливърпул ли е?
- Да, кажете...
- Искам да стана треньор на отбора!
- Вие луд ли сте?
- Да! Други изисквания...
Влиза шефът в офиса и гледа - всички си опънали краката и пушат!
- Колко пъти съм ви казвал да не пушите по време на работа!
- Че кой работи...?
Заседание на парламента. Разгорещен депутат от трибуната:
- Половината парламент се състои от корумпирани мошеници!
Председателя:
- Веднага да се извините и да си вземете думите обратно!
Дълга пауза... Депутата:
- Извинете. Взимам си думите обратно, половината парламент не са корумпирани мошеници...
Отишъл един фермер при сексолог, седнал и държи една диня в скута си и:
- Вече няколко години правя секс, а не мога да намеря клитора!
- Но... тя динята няма...
- Ама докторе... Какво си помислихте, че съм някакъв извратеняк ли?! Динята за вас съм я донесъл... аз за козичката говоря...
- Румене, пак ли те скъсаха на същия изпит? Защо?
- Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси...
Попаднали турчина, англичанина и българина в ада. Дяволът казал:
- Ако ви видя да се прекръствате ще ви изям, а ако не ви видя ще ви пусна в рая. Турчина се скрил зад един храст и се прекръстил. Но дяволът го видял и хоп в устата му. Англичанина се прекръстил много на бързо, нo дяволът и него видял. И той в устата му. Дошъл ред на българина. Той казал:
- Оооох главата ме боли, оооох рамото ме боли, оооох другото рамо ме боли, оооох стомаха ме боли.
И така българинът се прекръстил без дяволът да го види.
В районното влиза на бегом мъж и казва:
- Арестувайте ме, ударих жена си!
- Убихте ли я?
- Не, драскотинка няма.
- Ами тогава значи може да си ходите.
- За нищо на света! Тя е по петите ми!!!
Мъж към съпругата си:
- Скъпа, за теб бих отишъл на края на света!
- Кога тръгваш?